16 Mayıs 2013 Perşembe

Kızlık Zarı Diktirmek İsteyen Kılzarın Sayısı Facebooktan Sonra Çok Arttı
Facebook Sonrası Kızlık Zarı Diktirmek İsteyen Kızların Sayısında Patlama Yaşanıyor


İstanbul'da 2014 yılında kızlık zarı dikimi fiyatlarının 1500 liradan başlayıp duruma göre yukarı doğru çıkabildiğini diğer yazılarımızda belrtimiştik , şimdide kızlık zarı dikimi ve sosyal paylaşımların ilişkisine değinelim. insanların birbirlerini görmelerine ve tanımalarına olanak sağlayan fiziki ortamlar internetin geometrik büyümesi ve 7 den 70 e herkesin kullanıcı olarak işin içine girmesi ila yavaş yavaş önemini yitirmeye başladı . Özellikle facebook gibi sosyal paylaşım ve tanışma sitelerinde bir kız gecede 50 erkekle tanışabiliyor , özelliklede profiline koyduğu güncel durumu abartan resimlerle erkeklerin dikkatini fazlaca çekebiliyor. Durum böyle olunca geç saatlere kadar devam eden yazışmalar , görüntülü görüşmeler derken , starbucks veya bir alışveriş merkezinin restoranlar bölümü ilk buluşmaya evsahipliği yapar. Duygulara hakim olmak bazen oldukça zor olsa gerek, insan çeşitliliği ve alternatif ilişkiler bulma çabukluğu yeni tanışan çiftleri daha hızlıca yatağa ulaştırmakta. Mühim olan o eşsiz deneyime biran önce geçmek değilmi ? Gece geç vakitlere kadar süren sohbetler ve alkollü içkilerinde sosyal duvarları ortadan kaldırması ile doğanın en temel mekanizması birkez daha çalışmaya başlar , üremenin motivi aşk ve onun devamı seks ve orgazm.
Buraya kadar herşey normal aslında günümüzde ama ilk cinsel deneyim ve kızlık zarı bozulması yada kızlık zarı yırtılması gerçekleştikten sonra bazı durumlarda cinsel ilişki tekrarlayan seferlerde artık sıradan bir hal almaya başlar , taraflar bu aksiyonu cinselliği başkalarıyla deneyimlemeyi merak etmeye başlarlar , iş yerinde ve facebook ta gördüğü diğer kızlarla cinsel hayaller kurmaya başlar erkek , kendi sevgilisini nerdeyse unutmuştur, aynı şey kız içinde geçerli , erkek arkadaşının cinsel organı aklına getirdiğinde diğer fiziki özellikleriyle ilişkilendirdiğimde , aynı hatta abartılı dış görünüm ayrıntılarını başka erkeklerde görünce kendi erkek arkadaşından daha ileri denizlere yelken açmaya hazır hale gelecektir. Yani sizin anlayacağınız internetteki sosyal paylaşım ortamları insanları seks makinesine çevirmekle kalmadı ahlak problemleride yaratmaya başladı. Tabii bu çeşitli kişilerle deneyimlenen cinsel maceralar ve kızlık zarının yırtılmasında sonraki özgürlük , kızlarda kalıcı bir yuva kurma kararı verdiklerinde bir sorun olarak karşılarına çıkar. Ömrünü geçireceği , çocuklarına baba edeceği beyaz atlı prensi güzeller güzeli pamuk prensesini daha önce başka erkeklerle cinsel ilişkiye girerken düşünürse ona ne derece saygı duyar toplumumuzda tahmin edersiniz. tabiiki kızlara haksızlık bu kızlık zarı , bende katılıyorum, erkeklerin sınırsız partner değiştirme özgürlüğü ilk cinsel ilişkide yırtılan kızlık zarı yüzünden kızlara bahşedilmemiş gibi görünüyor , ama artık bu haksızlığa dur diyecek durumda kızlar , istedikleri kişi ile  ilişkiye girip ciddi bir ilişkiye hazırlandıklarında birkaç dakikalık küçük bir operasyonla kızlık zarlarını diktirerek yeniden pamuk prenses olabiliyorlar , yeni partnerleri bunu asla anlayamıyor , kız arkadaşının veya eşinin ilk defa cinselliği deneyimlediğini düşünüyor , tabii kız önceki cinsel ilişkilerinden edindiği bazı alışkanlıkları ve reflekleri bu ilişkide bir süre gizlemeli bence .. düşünsenize yeni evlendiğiniz karınız ilk defa sizinle cinsel ilişkiye giriyor , kızlık zarı yırtılınca kanamada oluyor ama karınız erotik filmleri aratmayan bir profesyonellikle sevişiyor ve orgazmın doruklarını zorluyor .. biraz komik olurdu diimi .. Tabii bunlarada dikkat etmek lazım.
Kızlık Zarı Diktirme :
Hedef takib eden cinsel ilişkide kızlık zarının yırtılarak sağlık sorunu oluşturmayacak boyutta küçük bir kanama olmasıdır. Bunu sağlamaya yönelik bir çalışma yapılmalıdır vajinada , ayrıca dayanıklı olmalıdır yapılan kızlık zarı onarımı , bisiklete binmek , yüzmek , tenis otnamak , ata binmek gibi faaliyetlerle kızlık zarı yırtılması zamansız meydana gelmemelidir , hatta ön sevişmedeki sürtünmeler sırasında bile bozulmaması gerekir , sadece penisin vajinadan birkaç santim içeri girmesi bozmalıdır kızlık zarını. Bu hassas dengeyi oluşturmak gerekir kızlık zarı dikim işleminde . Bu yüzden işi hafife alarak ne olacak oda dikiyor buda dikiyor kızlık zarını , diktir olsun bitsin dememeli. Konu hakkında son derece deneyimli ellerde yapılmalı .
Ayrıca yapılan işlem son derece mahrem olduğu için kızlık zarı diktirme işlemi kesinlikle gizli tutulmalı ve rutin olarak kayda alınmamalı.
Kızlık zarı dikim işlemi kızın adet görmesini engellememelidir , adet kanının akması için mutlaka minik delikçikler bırakılmalıdır.
Ekibimizde Kızlık Zarı Diktirme işlemi :
İstanbul içinde birlikte çalıştığımız doktor meslektaşlarımızdan oluşan grupta plastik cerrahlar , genel cerrahlar , dermatokozmetologlar , medikal estetisyenler , dahiliye uzmanları , diyetisyenler , ürologlar ve kadın doğum uzmanı jinekologlar mevcuttur. Dolayısı ile kızlık zarı diktirme işlemi kesinlikle uzman kadromuzca yapılmaktadır ve garantilidir.
Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı , Kızlık Zarı Dikim Maliyeti :
Kızlık zarının kalıcı olarak dikilmesi , yani cinsel ilişkiye kadar sağlam kalması ve ancak gerçek bir cinsel ilişki sayesinde bozulup kanaması işlemi genel olarak tercih edilmektedir .O yuzden geçici kızlık zarı diktirmeyi pek bahis konusu etmiyoruz ama tabii tahmin edersiniz daha kolay olduğu için daha düşük maliyetle yapılır geçici kızlık zarı dikim işlemi. Buraya fiyat  yazmak yanlış olur diye düşünüyorum ama biiz hemen arayabilirsiniz fiyat almak için :0532 221 3007 – 0212 227 55 19 - Ayrıca öğrenci indirimide yapmaktayız , bizlerde zanaında öğrenciydik , o günleri unutmuyoruz. ünyanın toz pembe göründüğü yılların cinsel ilişki ile süslenmesi yanlış değil ayrıca , siz gönlünüzce sevişin sevgilinizle en son bize gelin sizi tekrar virjin yapalım.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Kızlık Zarı Dikimi Hakkıdan Sorunuzu Buraya Yazın yada 0212 227 5519 - 0532 221 3007 telefonla Arayın