Kızlık Zarı Diktirmek İsteyen Kılzarın Sayısı Facebooktan Sonra Çok Arttı

Facebook Sonrası Kızlık Zarı Diktirmek İsteyen Kızların Sayısında Patlama YaşanıyorBuraya kadar herşey normal aslında günümüzde ama ilk cinsel deneyim ve kızlık zarı bozulması yada kızlık zarı yırtılması gerçekleştikten sonra bazı durumlarda cinsel ilişki tekrarlayan seferlerde artık sıradan bir hal almaya başlar , taraflar bu aksiyonu cinselliği başkalarıyla deneyimlemeyi merak etmeye başlarlar , iş yerinde ve facebook ta gördüğü diğer kızlarla cinsel hayaller kurmaya başlar erkek , kendi sevgilisini nerdeyse unutmuştur, aynı şey kız içinde geçerli , erkek arkadaşının cinsel organı aklına getirdiğinde diğer fiziki özellikleriyle ilişkilendirdiğimde , aynı hatta abartılı dış görünüm ayrıntılarını başka erkeklerde görünce kendi erkek arkadaşından daha ileri denizlere yelken açmaya hazır hale gelecektir. Yani sizin anlayacağınız internetteki sosyal paylaşım ortamları insanları seks makinesine çevirmekle kalmadı ahlak problemleride yaratmaya başladı. Tabii bu çeşitli kişilerle deneyimlenen cinsel maceralar ve kızlık zarının yırtılmasında sonraki özgürlük , kızlarda kalıcı bir yuva kurma kararı verdiklerinde bir sorun olarak karşılarına çıkar. Ömrünü geçireceği , çocuklarına baba edeceği beyaz atlı prensi güzeller güzeli pamuk prensesini daha önce başka erkeklerle cinsel ilişkiye girerken düşünürse ona ne derece saygı duyar toplumumuzda tahmin edersiniz. tabiiki kızlara haksızlık bu kızlık zarı , bende katılıyorum, erkeklerin sınırsız partner değiştirme özgürlüğü ilk cinsel ilişkide yırtılan kızlık zarı yüzünden kızlara bahşedilmemiş gibi görünüyor , ama artık bu haksızlığa dur diyecek durumda kızlar , istedikleri kişi ile  ilişkiye girip ciddi bir ilişkiye hazırlandıklarında birkaç dakikalık küçük bir operasyonla kızlık zarlarını diktirerek yeniden pamuk prenses olabiliyorlar , yeni partnerleri bunu asla anlayamıyor , kız arkadaşının veya eşinin ilk defa cinselliği deneyimlediğini düşünüyor , tabii kız önceki cinsel ilişkilerinden edindiği bazı alışkanlıkları ve reflekleri bu ilişkide bir süre gizlemeli bence .. düşünsenize yeni evlendiğiniz karınız ilk defa sizinle cinsel ilişkiye giriyor , kızlık zarı yırtılınca kanamada oluyor ama karınız erotik filmleri aratmayan bir profesyonellikle sevişiyor ve orgazmın doruklarını zorluyor .. biraz komik olurdu diimi .. Tabii bunlarada dikkat etmek lazım.
Kızlık Zarı Diktirme :
Hedef takib eden cinsel ilişkide kızlık zarının yırtılarak sağlık sorunu oluşturmayacak boyutta küçük bir kanama olmasıdır. Bunu sağlamaya yönelik bir çalışma yapılmalıdır vajinada , ayrıca dayanıklı olmalıdır yapılan kızlık zarı onarımı , bisiklete binmek , yüzmek , tenis otnamak , ata binmek gibi faaliyetlerle kızlık zarı yırtılması zamansız meydana gelmemelidir , hatta ön sevişmedeki sürtünmeler sırasında bile bozulmaması gerekir , sadece penisin vajinadan birkaç santim içeri girmesi bozmalıdır kızlık zarını. Bu hassas dengeyi oluşturmak gerekir kızlık zarı dikim işleminde . Bu yüzden işi hafife alarak ne olacak oda dikiyor buda dikiyor kızlık zarını , diktir olsun bitsin dememeli. Konu hakkında son derece deneyimli ellerde yapılmalı .
Ayrıca yapılan işlem son derece mahrem olduğu için kızlık zarı diktirme işlemi kesinlikle gizli tutulmalı ve rutin olarak kayda alınmamalı.
Kızlık zarı dikim işlemi kızın adet görmesini engellememelidir , adet kanının akması için mutlaka minik delikçikler bırakılmalıdır.
Ekibimizde Kızlık Zarı Diktirme işlemi :
İstanbul içinde birlikte çalıştığımız doktor meslektaşlarımızdan oluşan grupta plastik cerrahlar , genel cerrahlar , dermatokozmetologlar , medikal estetisyenler , dahiliye uzmanları , diyetisyenler , ürologlar ve kadın doğum uzmanı jinekologlar mevcuttur. Dolayısı ile kızlık zarı diktirme işlemi kesinlikle uzman kadromuzca yapılmaktadır ve garantilidir.
Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı , Kızlık Zarı Dikim Maliyeti :
Kızlık zarının kalıcı olarak dikilmesi , yani cinsel ilişkiye kadar sağlam kalması ve ancak gerçek bir cinsel ilişki sayesinde bozulup kanaması işlemi genel olarak tercih edilmektedir .O yuzden geçici kızlık zarı diktirmeyi pek bahis konusu etmiyoruz ama tabii tahmin edersiniz daha kolay olduğu için daha düşük maliyetle yapılır geçici kızlık zarı dikim işlemi. Buraya fiyat  yazmak yanlış olur diye düşünüyorum ama biiz hemen arayabilirsiniz fiyat almak için : - Ayrıca öğrenci indirimide yapmaktayız , bizlerde zanaında öğrenciydik , o günleri unutmuyoruz. ünyanın toz pembe göründüğü yılların cinsel ilişki ile süslenmesi yanlış değil ayrıca , siz gönlünüzce sevişin sevgilinizle en son bize gelin sizi tekrar virjin yapalım.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi nasıl belli olur ?

Kızlık zarı dikimi öncesi ve sonrası

Dikilmiş kızlık zarı resmi

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.