Kızlık Zarı Dikimi

Tekrar bakire olmak , eskileri unutmak , hayata bir süngar çekmek , yeni ilişkilere özgüvenle giriş yapmak gibi sosyal sebeplerin dışında evliliğe kadar cinsel ilişkiye girmeme kararı alan bayanlarında tercihi olmaya başladı kızlık zarı dikimi. Kızlık zarı aslında anatomik kan damarları olan , yaşayan ince bir dokudur. Yani davul derisi gibi bir zar değildir. Yırtıldığı zaman o yüzden kanama yapar. Kızlık zarını orada olmasıda bir tesadüf veya töresel sebeplerle değildir , doğada herşeyin bir sebebi ve işlerliği vardır. Kızlık zarıda aslında aşağıdan gelen mikroplara karşı bir duvar oluşturmak ve vajinayı , daha önemlisi rahmi yani uterusu enfelsiyonlardan korum amaçlıdır. Baire kızların akıntılı vajina l enfeksiyonlara yakalanmamasının sebebide zaten budur. Kızlık zarı bozulmuş bayanlar ise biraz ihmal ederlerse hemen vajinal akıntı ile enfeksiyona yakalanabilirler , ayaklarımı üşüttüm derler :) , bu girişten sonra sadede gelirsek 2 türlü zar dikimi vardır.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi :

Yeni bir cinsel ilişkiye kadar sağlam kalan gerçek ve canlı kızlık zarı oluşturma şeklidir. Kızlık zarı vajen dokusundan alınan ince bir flep ile tekrar inşa edilir. Kalıcıdır , beden haraketleri ile bisiklete binmekle , bacak haraketleriyle yırtılmaz. Sadece cinsel ilişki ile kanayarak yırtılır. Genelde biz bu tip kızlık zarı onarımı yapıyoruz.
Geçici Kızlık Zarı Dikimi :

Eski kızlık zarının kalan parçalarını birleştirerek yapılır , garantisi yoktur. yaklaşık 3 ay dayanır sonra kendiliğinden yırtılır. Çok tavsiye edilen bir metod değildir. Genellikle evlilik öncesi taleb edilir.  Jinekolog Telefonları :

Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılırmı ? :

Hemen hemen anlaşılmaz . Zaten kızlık zarı anatomik olarak vajen girişinden 2 cm kadar içerdedir ve vajen girişinide küçük dudaklar ve büyük dudaklar örtmektedir. Özellikle kalıcı kızlık zarı dikimi çok güvenlidir.

Kızlık Zarı Dikim Fiyatları :

Uygulanan dikim metoduna göre değişmektedir. Çok pahalı değildir. Ama İstanbulun lüks  semtlerinde astronomik ücretler istenmektedir. Yapılan işlem ve yöntem aynıdır. Kızlık zarı dikim fiyatları ile kürtaj fiyatları arasında bir sabit oran vardır , genellikle kürtaj ücretinin 3 katıdır. 

Kızlık Zarı Dikimi İstanbul :

Türkiye'de en fazla kızlık zarı dikimi İstanbulda yapılmaktadır. Bunun sebebi sanırım gizli klması gereken bu dikim işlemini bayanların kendi yaşadıkları şehirde yaptırmak istememeleridir. 

Kürtaj Sonrası Kızlık Zarı Dikimi :

Bazı hastalarımız bize telefon ederek kürtaj fiyatlarını soruyorlar ve ardındanda kızlık zarı dikim fiyatlarını soruyorlar . Plan dışı hamilelikte kürtajla çoçuk aldırdıktan sonra kızlık zarı dikimi talebinde artma meydana geldi. Aynı seansta hem kürtaj olmak hemde kızlık zarı diktirmek mümkündür. 

Kürtaj Fiyatları :

Çoçuk aldırma ücreti gebelik haftası ve anestezi metoduna göre değişmektedir. Mesela Genel anestezi isterseniz daha fazla kürtaj parası ödemeniz gerekir. Ama yinede kürtaj fiyatını belirleyen asıl unsur hamileliğin kaç haftalığa geldiğidir. 

Kürtaj Fiyatları İstanbul :

İstanbulda kürtaj fiyatları ilçelere göre değişim göstermektedir. Aşağıdaki listede ilçelere göre kürtaj fiyatları hakkında bazı bilgiler bulabilirsiniz:

arnavutköy kürtaj fiyatları düşük
ataşehir kürtaj fiyatları yüksek
avcılar kürtaj fiyatları orta
bağcılar kürtaj fiyatları orta
bahçelievler kürtaj fiyatları orta
bakırköy kürtaj fiyatları orta
başakşehir kürtaj fiyatları düşük
bayrampaşa kürtaj fiyatları orta
beşiktaş kürtaj fiyatları yüksek
beykoz kürtaj fiyatları düşük
beylikdüzü  kürtaj fiyatları orta
beyoğlu kürtaj fiyatları yüksek
büyükçekmece kürtaj fiyatları orta
çatalca kürtaj fiyatları düşük
çekmeköy kürtaj fiyatları düşük
esenler kürtaj fiyatları orta
esenyurt kürtaj fiyatları orta
eyüp kürtaj fiyatları düşük
fatih kürtaj fiyatları orta
gaziosmanpaşa kürtaj fiyatları orta
güngören kürtaj fiyatları orta
kadıköy kürtaj fiyatları yüksek
kağıthane kürtaj fiyatları düşük
kartal kürtaj fiyatları düşük
küçükçekmece kürtaj fiyatları orta
maltepe kürtaj fiyatları orta
pendik kürtaj fiyatları orta
sancaktepe kürtaj fiyatları düşük
sarıyer kürtaj fiyatları orta
silivri kürtaj fiyatları orta
sultanbeyli kürtaj fiyatları düşük
sultangazi kürtaj fiyatları düşük
şile kürtaj fiyatları düşük
şişli kürtaj fiyatları yüksek
tuzla kürtaj fiyatları düşük
ümraniye kürtaj fiyatları orta
üsküdar kürtaj fiyatları yüksek
zeytinburnu kürtaj fiyatları orta
istanbul kürtaj fiyatları orta
ankara kürtaj fiyatları yüksek


Saygılarımla..
Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi nasıl belli olur ?

Kızlık zarı dikimi öncesi ve sonrası

Dikilmiş kızlık zarı resmi

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.