Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır mı ?

Kızlık zarı dikimi özellikle İstanbul'da 2019 yılında oldukça popüler hale geldi , özelliklede flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi garantili bir işlem olduğundan ve kullanım açısından zaman kısıtlaması olmadığından nerdeyse kürtajdan fazla sorulur oldu. Dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girildiğinde ise acaba kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , erkek tarafında bir fark hissedilir mi şeklinde çok soru geliyor , ama merak etmeyin , flep yöntemi kalıcı kızlı zarı diktirdiyseniz kesinlikle anlaşılmaz. 

Kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılır mı ?

Günümüzde artık bir bayan evlenmeden önce cinsel ilişkiye girdiği zaman yırtılmış olan kızlığı yüzünden evlendiği zaman problem çıkacağından korktuğundan dolayı evlilikten de korkacaktır. Bu yüzden cinsel ilişkiye girmiş olan bir bayanın kızlık zarı olmadığından dolayı hayatı kararmış gibi davranmasının artık herhangi bir şekilde sebebi bulunmamaktadır. Çok rahat bir şekilde kızlık zarının dikimi gerçekleşeceğinden dolayı günümüzde herhangi bir bayanın kızlık zarı olmamasından dolayı stres yaşamasının hiçbir nedeni bulunmamaktadır. Bu yüzden artık herhangi bir şekilde bir cinsel ilişki yaşamış olan ya da başka bir şey yüzünden kızlık zarı yırtılmış olan bir bayan evlenirken herhangi bir sorun çıkarmaması için sizlerde çok rahat bir şekilde kızlık zarınızı diktirecek ve bu sayede sorunsuz bir şekilde evlenmeniz mümkün olacaktır.
Bayanların en büyük kabuslarından bir tanesi olan kızlık zarı, oldukça ince bir deridir. Ve üzerinde çok fazla damar bulunmaktadır. Cinsel ilişki sırasında yırtılan bu deri çok az bir şekilde kanayacaktır. Bu yüzden kızlık zarının herhangi bir şekilde tekrar dikilmesi halinde tekrar vajinadan kan geleceğinden dolayı oldukça rahat bir şekilde evleneceklerdir.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Kızlık zarı dikim işlemini, uzman bir jinekolog tarafından yapılması gerekmektedir. Kızlık zarı dikim işlemi 2 türlü gerçekleşeceğinden dolayı artık çok rahat bir şekilde sizlerde kızlık zarınızı diktirebileceksiniz. Geçici kızlık zarı, cinsel ilişkiye girmeden 2 ya da 3 gün içerisinde dikilmesi gerekmektedir. Bu sayede sizlerde evlenmeden iki ya da üç gün içerisinde evleneceğiniz sırada diktirmeniz durumunda sorunsuz bir şekilde evlilik yaşayacak ve sorunsuz bir şekilde kızlık zarınız tekrar yırtılacaktır. Diğer bir kızlık zarı diktirme yöntemlerinden bir tanesi ise, daha uzun bir işlem süresi olan Flep adı verilen yöntem olmaktadır. Flep adı verilen bu yöntem ile kızlık zarınızı diktirmeniz halinde evlenmeden 2 ya da 3 gün şartı aranmamaktadır. Bir yıl önce bile diktirebilirsiniz.

Kızlık zarı dikim işleminden sonra evlendiğiniz insanın anlama ihtimali bulunmamaktadır. Ancak size güvenmiyorsa yaptıracağınız kızlık zarı muayenesi sonucunda bir jinekolog tarafından anlaşılabilmektedir. Bu yüzden sizlerde kızlık zarı diktiriyorsanız bir jinekolog tarafından anlaşılacağını bilmeniz gerekmektedir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul'da 2019 yılında garanti verilebilien düzeyde flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı .... tl den başlayan rakamlarla işlem görmektedir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi nasıl belli olur ?

Kızlık zarı dikimi öncesi ve sonrası

Dikilmiş kızlık zarı resmi

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.