Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır mı ?

İstanbul'da 2014 yılında kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? diye soran çık hastamız oluyor , son yıllarda büyük bir patlama yaşanan kızlık zarı dikimi ameliyatları yani himenoplastiden dolayı artık arayanların çoğu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , esnek kızlık zarı cinsel ilişkide bozulunca kan gelir mi , kızlık zarının dikilmiş olduğu cinsel ilişkide anlaşılır mı ? , İstanbul'da kızlık zarı diktirenlerin yorumları hangi yöndedir , flep yöntemi bekaret dikiminin garantisi varmıdır , kızlık zarı dikimi ile vajina daraltma ameliyatı birlikte yapılırsa fiyatları ne şekilde olur gibi sorular geliyor , aslına bakarsanız eski yılların en popüler konusu kürtaj idi ve arayanlar genelde kürtaj fiyatları kaç paradır diye soruyordur , ama merak etmeyin kürtaj yine çok istenen bir operasyon olmaya devam ediyor ,özelliklede vakum küretaj hala çok revaşta ama yıllar önce kızlık zarı dikiminin böylesine zirveye çıkacağı ve jinekolojinin starı olacağını söyleseler kimse inanmazdı.
Sadede gelmek gerekirse usulune uygun ve tecrübeli ellerde yapılan kızlık zarı dikimi cinsel ilişki esnasında kesine yakın olasıkla anlaşılmaz ve bakire bir bayanın cinsel ilişki deneyimi ile aynıdır. Bu yazımızda kızlık zarı dikimi hakkında geniş bilgiler veriyoruz.

Kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılır mı ?


Cinsel ilişkide veya ilk gecede yani gerdek gecesinde kızlık zarının önceden dikilimiş olduğu anlaşılır mı diye merak eden çok oluyor , hemen onları rahatlatayım , kızlık zarı dikimi kesine yakın olasıkla anlaşılmaz , zaten anlaşılacak olsa böyle bir işlem hiç yapılmazdı bu dünyada. İşin mekanizmasını irdelersek ve nedne anlaşılmaz diye kendimize sorarsak , cinsel ilişkide penisin vajinaya 2 cm girmesi ve kızlık zarına dayanması olayı gerçekleşir ve orda bir kızlık zarı olduğu erkek tarafınca idrak edilir , daha ileri itildiğinde ise kızlık zarı gerilerek yırtılır ve zarın üzerindeki kan damarları patladığı için kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Kızlık zarı dikimi fiyatı


İstanbul'da bekaret dikimi ücretleri yaklaşık ... tl civarından başlar , ama yapılacak işlemin detayına görede çeşitli artışlar göstermiyor değildir. Örnek vermek gerekirse flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırarak kızlık zarı dikimi anlaşılır mı endişenizi kafanızdan silmek istiyorsanız İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatınız yaklaşık .... tl iken , çift kat flep kızlık zarı dikimi ücreti .... tl civarıdır. Son yıllarda kızlık zarı dikimi ile baraber yapılan yeni ameliyat metodlarıda işin içine katılmaktadır , mesela kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı fiyatları yine yaklaşık .... tl civarına yapılır , daha ileri versiyon olan kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti yani sarkan dudakların düzeltilmesi ve dış genital estetik beraber yapıldığında bu seferde fiyat .... tl civarına kadar çıkabilmektedir.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi


Şu anda ABD dahil tüm gelişmiş ülkelerde bile yoğun şekilde kızlık zarı dikimi ameliyatları yapılmaktadır , yani kızlık zarı olayını sadece bizim güneydoğu anadoludaki töre cinayetleri ile bağdaştırmayın , tüm dünyada bir bayanın saflığı ve saygınlığı anlamına gelen kızlık zarı herhangi bir şekilde kazaya uğrar ise bu ameliyatla giderilebiliyor ve şu anda bekaret tamiri konusunda en gelişmiş ameliyat tekniği ise flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , eski ve parçalanmış kızlık zarının yerine hemen yanından vajina dokusundan yani aynı histolojik yapıda bir flep yada allogreft tabakası kaldırılarak kızlık zarı ringine dikiliyor , böylece 20 günlük iyileşme süresünden sonra doğumsal kızlık zarından farkı olmayan ve aynı fonksiyonları taşıyan yepyeni bir kızlık zarı elde edilmiş oluyor , kendiliğindne eriyen ameliyat iplikleri kullanıldığı içinde kesinlikle dikiş izi kalmıyor ve kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye sorulara yer bırakmıyor.

Geçici kızlık zarı dikimi


İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi bundan 30 yıl kadar önce bekaret tamirinde uygulanabilir tek yöntemdi ve flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi icad edildikten sonra geçici kızlık zarı diktirmek isteyenlerin sayısı ço azaldı , yani herkes flep yöntemi yaptırıyor diyebilirim. Aslında bende size kalıcı kızlık zarı dikimini öneririm ama fazla vaktim yok , flep yöntemindeki 20 günlük iyileşme sürecini bekleyemem , birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmem gerekiyor derseniz o zaman size geçici kızlık zarı dikimi uygundur. Metod olarak kalıcı dikimden çok farkı ve basittir , eski kızlık zarı parçaları birbirine dikilir , ama en kötü yanı geçici kızlık zarı dikimi en fazla 5 gün kadar dayanır ve daha sonra kızlığınız kendiliğinden bozulur. Geçici kızlık zarı dikiminin tek avantajı dikimden hemen sonra yani aynı gün bile cinsel ilişkiye girebilmenizdir.

Kızlık zarı diktirenler


İstanbul'da kızlık zarı diktirenlerin yorumları ve kızlık zarı dikimi sonrası nelere dikkat etmeleri gerektiği hep merak edilir , konu hakkında deneyimli hastalarımızın yorumlarını web sitelerimizde bulabilirsiniz , kızlık zarı diktirenlerin ilk 10 gün kadar dikkat etmeleri gereken konular ise deniz ve havuza girmemek , ayakta duş şeklinde banyo yapmak , ilk 1 ay bisiklete ve ata binmemek gibi dikkat edilmesi gereken konular vardır.

Esnek kızlık zarı 


Kızlık zarının esnek olması bayanlar arasında sürekli korku ile endişe işe bilinen bir husustur , oran olarak %5 kadar hanızmda esnek kızlık zarı vardır ve cinsel ilişkide kızlık zarı bozulsa bile kanama olmaz ve sanki daha önce cinsel ilişkiye girmiş izlenimi bırakır , birçok evlilikte ilk gece yani gerdek gecesi ciddi bir sorun olarak karşımıza çıkar , peki ne yapmak gerekir ? esnek kızlık zarının normal kanayan kızlık zarına çevirmek mümkündir , yukarıda anlattığımız flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi metodu ile bu gerçekleştirilir.

Kızlık zarı muayenesi


2014 yılında yani günümüzde birçok genç bayan sürtünme gibi ön sevişme sonucu kızlık zarı bölgesinden kan gelmesi durumunuda acaba kızlık zarım bozulmuşmudur , bu kanama bir kızlık zarı bozulma belirtisi olabilirmi diye bir jinekoloğa başvurarak kızlık zarı muayenesi yada bekaret testi yaptırıyorlar , eski zamanlarda kanunlar farklı ike bir bayanla bir erkeği el ele gezerken gören polis isterse bayanı kızlık zarı muayenesi için devlet hastanesine götürebiliyordu , maalesef o  yıllarda Türk hanımlarından birçoğu bu şekilde madur edildi ama günümüzde böyle birşey yok merak etmeyin. Peki kızlık zarı muayenesi nasıl yapılıyor , endişe etmeyin kızlık zarı muayenesi jinekolog tarafınca sadece gözle bakarak yapılıyor , yani herhangi bir tıbbi alet kullanılılmıyor , veya kızlık zarına temas edilmiyor.

Vajina daraltma ameliyatı


Evlilik öncesi yoğun cinsel ilişkide bulunmuş olan bayanların bazılarında vajina genişlemesi olabiliyor ve bu hanımlar kızlık zarı dikimi arzu ettiklerinde zarın dikilmesi ile aynı seansta vajina daraltma ameliyatıda uygulanabiliyor ve çok daha doğal bir vajina elde edilebiliyor. Ayrıca vajnal yolla bebek doğurmuş bayanlardada vajina genişlemesi çok sık görülüyor ve cinsel ilişkiden zevk alınamaz duruma geliyor, onlarada ayrıca vajina daraltma ameliyatı yapılabiliyor.
İstanbul'da vajina daraltma ameliyatı fiyatları yaklaşık olarak .... tl seviyelerinden başlamaktadır.

Kızlık zarı dikimi nasıl anlaşılır ?


Normalde kızlık zarının önceden dikilmiş olduğu erkek partner tarafınca anlaşılamaz , sadece başka bir jinekolog muayene ettiğinde kızlık zarının önceden dikilmiş olduğunu anlayabilir , ama siz jinekoloğa muayene esnasında durumumu benden başka kimseye açıklamayın derseniz oda kesinlikle açıklayamaz. Bunun dışında dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girdikten sonra yapılan jinekolojik muayenelerde kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılmaz.

Kürtaj


İstanbul'da 2014 yılında kürtaj fiyatları yaklaşık olarak ... tl den başlayarak gebelik haftasına göre artmaktadır , İstanbul'da kürtaj nasıl yapılır diye merak ediyorsanız hemen söyleyelim flep yöntemi ile 10 dakikada yapılmaktadır , hamilelik durumunuz varsa gebelik testini kendiniz adet gecikmesinden yaklaşık 5 gün sonra yapabilirsiniz.Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi nasıl belli olur ?

Kızlık zarı dikimi öncesi ve sonrası

Dikilmiş kızlık zarı resmi

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.