Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır mı ?

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?
İstanbul'da 2014 yılında kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? diye soran çık hastamız oluyor , son yıllarda büyük bir patlama yaşanan kızlık zarı dikimi ameliyatları yani himenoplastiden dolayı artık arayanların çoğu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , esnek kızlık zarı cinsel ilişkide bozulunca kan gelir mi , kızlık zarının dikilmiş olduğu cinsel ilişkide anlaşılır mı ? , İstanbul'da kızlık zarı diktirenlerin yorumları hangi yöndedir , flep yöntemi bekaret dikiminin garantisi varmıdır , kızlık zarı dikimi ile vajina daraltma ameliyatı birlikte yapılırsa fiyatları ne şekilde olur gibi sorular geliyor , aslına bakarsanız eski yılların en popüler konusu kürtaj idi ve arayanlar genelde kürtaj fiyatları kaç paradır diye soruyordur , ama merak etmeyin kürtaj yine çok istenen bir operasyon olmaya devam ediyor ,özelliklede vakum küretaj hala çok revaşta ama yıllar önce kızlık zarı dikiminin böylesine zirveye çıkacağı ve jinekolojinin starı olacağını söyleseler kimse inanmazdı.
Sadede gelmek gerekirse usulune uygun ve tecrübeli ellerde yapılan kızlık zarı dikimi cinsel ilişki esnasında kesine yakın olasıkla anlaşılmaz ve bakire bir bayanın cinsel ilişki deneyimi ile aynıdır. Bu yazımızda kızlık zarı dikimi hakkında geniş bilgiler veriyoruz. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

WhatsApp = 0532 221 3007

 Randevu : 0212 227 5519 - 0532 221 3007 - 0542 215 7274

Kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılır mı ?


Cinsel ilişkide veya ilk gecede yani gerdek gecesinde kızlık zarının önceden dikilimiş olduğu anlaşılır mı diye merak eden çok oluyor , hemen onları rahatlatayım , kızlık zarı dikimi kesine yakın olasıkla anlaşılmaz , zaten anlaşılacak olsa böyle bir işlem hiç yapılmazdı bu dünyada. İşin mekanizmasını irdelersek ve nedne anlaşılmaz diye kendimize sorarsak , cinsel ilişkide penisin vajinaya 2 cm girmesi ve kızlık zarına dayanması olayı gerçekleşir ve orda bir kızlık zarı olduğu erkek tarafınca idrak edilir , daha ileri itildiğinde ise kızlık zarı gerilerek yırtılır ve zarın üzerindeki kan damarları patladığı için kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Kızlık zarı dikimi fiyatı


İstanbul'da bekaret dikimi ücretleri yaklaşık ... tl civarından başlar , ama yapılacak işlemin detayına görede çeşitli artışlar göstermiyor değildir. Örnek vermek gerekirse flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırarak kızlık zarı dikimi anlaşılır mı endişenizi kafanızdan silmek istiyorsanız İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatınız yaklaşık .... tl iken , çift kat flep kızlık zarı dikimi ücreti .... tl civarıdır. Son yıllarda kızlık zarı dikimi ile baraber yapılan yeni ameliyat metodlarıda işin içine katılmaktadır , mesela kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı fiyatları yine yaklaşık .... tl civarına yapılır , daha ileri versiyon olan kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti yani sarkan dudakların düzeltilmesi ve dış genital estetik beraber yapıldığında bu seferde fiyat .... tl civarına kadar çıkabilmektedir.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi


Şu anda ABD dahil tüm gelişmiş ülkelerde bile yoğun şekilde kızlık zarı dikimi ameliyatları yapılmaktadır , yani kızlık zarı olayını sadece bizim güneydoğu anadoludaki töre cinayetleri ile bağdaştırmayın , tüm dünyada bir bayanın saflığı ve saygınlığı anlamına gelen kızlık zarı herhangi bir şekilde kazaya uğrar ise bu ameliyatla giderilebiliyor ve şu anda bekaret tamiri konusunda en gelişmiş ameliyat tekniği ise flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , eski ve parçalanmış kızlık zarının yerine hemen yanından vajina dokusundan yani aynı histolojik yapıda bir flep yada allogreft tabakası kaldırılarak kızlık zarı ringine dikiliyor , böylece 20 günlük iyileşme süresünden sonra doğumsal kızlık zarından farkı olmayan ve aynı fonksiyonları taşıyan yepyeni bir kızlık zarı elde edilmiş oluyor , kendiliğindne eriyen ameliyat iplikleri kullanıldığı içinde kesinlikle dikiş izi kalmıyor ve kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye sorulara yer bırakmıyor.

Geçici kızlık zarı dikimi


İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi bundan 30 yıl kadar önce bekaret tamirinde uygulanabilir tek yöntemdi ve flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi icad edildikten sonra geçici kızlık zarı diktirmek isteyenlerin sayısı ço azaldı , yani herkes flep yöntemi yaptırıyor diyebilirim. Aslında bende size kalıcı kızlık zarı dikimini öneririm ama fazla vaktim yok , flep yöntemindeki 20 günlük iyileşme sürecini bekleyemem , birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmem gerekiyor derseniz o zaman size geçici kızlık zarı dikimi uygundur. Metod olarak kalıcı dikimden çok farkı ve basittir , eski kızlık zarı parçaları birbirine dikilir , ama en kötü yanı geçici kızlık zarı dikimi en fazla 5 gün kadar dayanır ve daha sonra kızlığınız kendiliğinden bozulur. Geçici kızlık zarı dikiminin tek avantajı dikimden hemen sonra yani aynı gün bile cinsel ilişkiye girebilmenizdir.

Kızlık zarı diktirenler


İstanbul'da kızlık zarı diktirenlerin yorumları ve kızlık zarı dikimi sonrası nelere dikkat etmeleri gerektiği hep merak edilir , konu hakkında deneyimli hastalarımızın yorumlarını web sitelerimizde bulabilirsiniz , kızlık zarı diktirenlerin ilk 10 gün kadar dikkat etmeleri gereken konular ise deniz ve havuza girmemek , ayakta duş şeklinde banyo yapmak , ilk 1 ay bisiklete ve ata binmemek gibi dikkat edilmesi gereken konular vardır.

Esnek kızlık zarı 


Kızlık zarının esnek olması bayanlar arasında sürekli korku ile endişe işe bilinen bir husustur , oran olarak %5 kadar hanızmda esnek kızlık zarı vardır ve cinsel ilişkide kızlık zarı bozulsa bile kanama olmaz ve sanki daha önce cinsel ilişkiye girmiş izlenimi bırakır , birçok evlilikte ilk gece yani gerdek gecesi ciddi bir sorun olarak karşımıza çıkar , peki ne yapmak gerekir ? esnek kızlık zarının normal kanayan kızlık zarına çevirmek mümkündir , yukarıda anlattığımız flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi metodu ile bu gerçekleştirilir.

Kızlık zarı muayenesi


2014 yılında yani günümüzde birçok genç bayan sürtünme gibi ön sevişme sonucu kızlık zarı bölgesinden kan gelmesi durumunuda acaba kızlık zarım bozulmuşmudur , bu kanama bir kızlık zarı bozulma belirtisi olabilirmi diye bir jinekoloğa başvurarak kızlık zarı muayenesi yada bekaret testi yaptırıyorlar , eski zamanlarda kanunlar farklı ike bir bayanla bir erkeği el ele gezerken gören polis isterse bayanı kızlık zarı muayenesi için devlet hastanesine götürebiliyordu , maalesef o  yıllarda Türk hanımlarından birçoğu bu şekilde madur edildi ama günümüzde böyle birşey yok merak etmeyin. Peki kızlık zarı muayenesi nasıl yapılıyor , endişe etmeyin kızlık zarı muayenesi jinekolog tarafınca sadece gözle bakarak yapılıyor , yani herhangi bir tıbbi alet kullanılılmıyor , veya kızlık zarına temas edilmiyor.

Vajina daraltma ameliyatı


Evlilik öncesi yoğun cinsel ilişkide bulunmuş olan bayanların bazılarında vajina genişlemesi olabiliyor ve bu hanımlar kızlık zarı dikimi arzu ettiklerinde zarın dikilmesi ile aynı seansta vajina daraltma ameliyatıda uygulanabiliyor ve çok daha doğal bir vajina elde edilebiliyor. Ayrıca vajnal yolla bebek doğurmuş bayanlardada vajina genişlemesi çok sık görülüyor ve cinsel ilişkiden zevk alınamaz duruma geliyor, onlarada ayrıca vajina daraltma ameliyatı yapılabiliyor.
İstanbul'da vajina daraltma ameliyatı fiyatları yaklaşık olarak .... tl seviyelerinden başlamaktadır.

Kızlık zarı dikimi nasıl anlaşılır ?


Normalde kızlık zarının önceden dikilmiş olduğu erkek partner tarafınca anlaşılamaz , sadece başka bir jinekolog muayene ettiğinde kızlık zarının önceden dikilmiş olduğunu anlayabilir , ama siz jinekoloğa muayene esnasında durumumu benden başka kimseye açıklamayın derseniz oda kesinlikle açıklayamaz. Bunun dışında dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girdikten sonra yapılan jinekolojik muayenelerde kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılmaz.


Kürtaj


İstanbul'da 2014 yılında kürtaj fiyatları yaklaşık olarak ... tl den başlayarak gebelik haftasına göre artmaktadır , İstanbul'da kürtaj nasıl yapılır diye merak ediyorsanız hemen söyleyelim flep yöntemi ile 10 dakikada yapılmaktadır , hamilelik durumunuz varsa gebelik testini kendiniz adet gecikmesinden yaklaşık 5 gün sonra yapabilirsiniz.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007
0542 215 7276
0532 441 9825
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983

Yorumlar

 1. 20 Ekim 23:06 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ve Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: Bu saatte rahatsiz ediyorum kusura bakmayin. Ben bu gecici dikim ile ilgili soru sormak istiyorum.
  20 Ekim 23:07 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  20 Ekim 23:07 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ve Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: Ayni gun iliskiye girilecekse bu gecici yonetimi mi tercih etmek lazim? Kesin kanama oluyor mu? Size geldikten sonra ne kadar sure gecmesi lazim cikmak icin muayenehanenizden
  20 Ekim 23:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 30 dakikada işlem biter yürüyüp gidersiniz , aynı gün veya 5 gün işinde ilişki olabilir ve mutlaka kanama olur
  20 Ekim 23:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 5 günü geçerse kızlık kendiliğinden bozulur
  20 Ekim 23:09 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ve Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: Ayni gun iliski mumkun mudur peki?
  20 Ekim 23:10 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
  20 Ekim 23:10 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ve Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: Ayni zamanda daraltma vs yapiliyor mu
  20 Ekim 23:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Daraltmada yapıyoruz ama aynı günde ilişkiye girilecekse o olmaz
  20 Ekim 23:11 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ve Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: Anladim peki bu gecici dikimin ucreti nedir
  20 Ekim 23:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  20 Ekim 23:13 - Geçici Kızlık Zarı Dikimi Ve Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı: Tamam cok tesekkurler. Randevu alacagim sizden iyi gunler
  20 Ekim 23:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok
  20 Ekim 23:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Bikaç gün önceden randevu alın

  YanıtlaSil
 2. 20 Ekim 21:10 - Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık zarı Dikimi Anlaşılırmı ? Soruyor: İyi akşamlar
  20 Ekim 21:10 - Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık zarı Dikimi Anlaşılırmı ? Soruyor: Turgay bey
  20 Ekim 21:11 - Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık zarı Dikimi Anlaşılırmı ? Soruyor: Numaranızı internetten aldım müsait olduğunuzda birkaç soru yöneltmek istiyorum
  20 Ekim 21:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  20 Ekim 21:16 - Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık zarı Dikimi Anlaşılırmı ? Soruyor: Yaklaşık 2 sene önce istenmeyen bir şekilde ilişki durumu yaşandı ve şuan evlenmek durumundayım 21 yaşındayım bu olaya çözüm ulaştırmam gerekiyor sanırım rahatsızlık duyuyorum.fiyatlara genelde baktım uçuk olması bir yana güvenemedim hiç konusunu dahi bilmezken kendimi böyle bi konunun içersinde buldum çünkü fiyat ,kalıcılığı konusunda garanti,nakit yada taksit durumu ve tedavi hakkında kısa bi özet alabilirmiyim ?
  20 Ekim 21:18 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  20 Ekim 21:19 - Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık zarı Dikimi Anlaşılırmı ? Soruyor: Çok teşekkür ederim son olarak ödeme nakit değilmi
  20 Ekim 21:19 - Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık zarı Dikimi Anlaşılırmı ? Soruyor: ?
  20 Ekim 21:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
  20 Ekim 21:20 - Flep Yöntemi Kalıcı Kızlık zarı Dikimi Anlaşılırmı ? Soruyor: Teşekkürler iyi akşamlar
  20 Ekim 21:31 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Sizede

  YanıtlaSil
 3. 20 Ekim 16:20 - Kalıcı Flep Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı Ve Fiyatını Soruyor: Merhaba doktor bey ismim xxxx istanbulda yaşıyorum ve kizlik zari dikim için size yaziyorum internet sayfasinda yazilarinizi gördüm ve güvenli hissettim. Ancak ailemin hiçbir sekilde duymamasini istiyorum sigortadan aileme bagliyim ve muayeneler sigortada genellikle ciktigi icin ogrenirler diye korkuyorum sigortaya yansitilmadan gizli bi sekilde de yapilabiliyor mu ? Bilgi verirseniz sevinirim
  20 Ekim 16:20 - Kalıcı Flep Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı Ve Fiyatını Soruyor: Iyi gunler :)
  20 Ekim 16:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Biz sgk anlaşmalı değiliz
  20 Ekim 16:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Gizli kalır ,
  20 Ekim 16:23 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Reşitseniz yaparız yaş kaç
  20 Ekim 16:40 - Kalıcı Flep Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı Ve Fiyatını Soruyor: 19 yasindayim
  20 Ekim 16:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok
  20 Ekim 16:46 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  20 Ekim 16:50 - Kalıcı Flep Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı Ve Fiyatını Soruyor: Tamam teşekkür ederim en kisa zamanda muayenenize ugricam
  20 Ekim 16:53 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Gün netleşince randevu için yazın
  20 Ekim 16:54 - Kalıcı Flep Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır Mı Ve Fiyatını Soruyor: Peki tamam sagolun iyi calismalar

  YanıtlaSil
 4. 8 Ekim 22:21 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Kızlık Zarı Anlaşılır Mı: Merhaba musaitseniz birsey sorabilir miyim
  8 Ekim 22:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabii
  8 Ekim 22:26 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Kızlık Zarı Anlaşılır Mı: Benim adetim 2 gün gecikti endiselendim en son 4 buçuk. Ay önce ilişkiye girdim hamile kalma ihtimalim var mi
  8 Ekim 22:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yok
  8 Ekim 22:28 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Kızlık Zarı Anlaşılır Mı: Peki sizce neden gecikmiş olabilir grip oldum antibiyotik ilaç kullandım bu yüzden olabilir mi
  8 Ekim 22:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Stress
  8 Ekim 22:33 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Kızlık Zarı Anlaşılır Mı: Teşekkür ederim rahatsız ettim kusura bakmayın hayırlı geceler
  8 Ekim 22:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Sizede
  10 Ekim 19:13 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Kızlık Zarı Anlaşılır Mı: Pardon çalıştığınız yerin adresini öğrenebilir miyim
  10 Ekim 19:15 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Kızlık Zarı Anlaşılır Mı: ?
  10 Ekim 19:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Bulvar cad no 2 zeytinburnu
  10 Ekim 19:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Randevu ile hasta alıyoruz
  10 Ekim 19:36 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Kızlık Zarı Anlaşılır Mı: Randevu telefonunuzu aldım internetten bi konuyla ilgili yazınızı da okudum sizi görmedim ama güvendim başarılarınızın devamı dilerim efendim
  10 Ekim 19:37 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Teşekkürler
  19 Ekim 18:14 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Kızlık Zarı Anlaşılır Mı: Doktor bey meraba eğer musaitseniz bir kaç sorum olacak yardimci olur musunuz
  19 Ekim 18:17 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  19 Ekim 18:21 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Kızlık Zarı Anlaşılır Mı: Ben kızlık zarımi diktirmek istiyorum 2 yöntem var biliyorum kalıcı olsun istiyorum kalıcı evlenene kadar kalır mı kendiliğinden bozulur mu tekrar evlenmeden kaç gün önce yaptırmak gerekiyor
  19 Ekim 18:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kalıcı sonsuzdur
  19 Ekim 18:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : www.kizlikzaridikimfiyat.com

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : www.kizlikdikim.com

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 19 Ekim 18:27 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Kızlık Zarı Anlaşılır Mı: Peki yatmak gerekiyor mu işlemden sonra yoksa hemen taburcu oluyor muyuz
   19 Ekim 18:41 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 30 dakika içinde yürüyüp gidersimiz
   19 Ekim 18:53 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Kızlık Zarı Anlaşılır Mı: Peki günah mi biliyor musunuz bu konuda herhangi birsey
   19 Ekim 19:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Eski bir ilişkinin hasarını tamir etmekse amaç günah değil
   19 Ekim 19:17 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Kızlık Zarı Anlaşılır Mı: Ergenlik döneminden kalma birsey pismanlik tövbe ettim artık evlenemeyecegimi bilmiyordum sonradan öğrenince pişman oldum 18 yaşındayım 1 yıl sınıfta kaldım o yüzden bu yıl hazırlanıyorum üniversite sınavına kazandığım zaman para biriktirip size gelcem çok basarilisiniz sadece size güveniyorum
   19 Ekim 19:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tamam hazır olduğunuzda yazın tarih verelim
   19 Ekim 19:20 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Kızlık Zarı Anlaşılır Mı: Çok fazla kalabalık olur mön peki ancak seneye gelebilirim ben üniversite sınavından sonra
   19 Ekim 19:23 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tamam yazarsınız
   19 Ekim 19:24 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Kızlık Zarı Anlaşılır Mı: Tamam teşekkür ederim
   19 Ekim 21:11 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Kızlık Zarı Anlaşılır Mı: Kusura bakmayın tekrar rahatsız ediyorum polislik için bayanın bakire olup olmadığına bakılıyor mu acaba bi bilginiz var mi
   19 Ekim 21:53 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Bakılmaz .. kimene
   19 Ekim 21:55 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Kızlık Zarı Anlaşılır Mı: Boyum 1.72 çok rahat girerim fakat öyle dedikleri için vazgeçmek zorunda kalmıştım
   19 Ekim 21:59 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Çok komik polis bayanların hepsi bakiremi yani , birçok polis diktirmek için geldi bize
   19 Ekim 22:01 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Ve Kızlık Zarı Anlaşılır Mı: O zaman bakmıyorlar düşünebilirim çok teşekkür ederim sizin sayenizde içim çok rahat

   Sil
 5. Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İzmir: Merhaba ben numaranizi internetten aldım , kizlik zari dikimiyle ilgili kalıcı. Fiyat alabilirmiyim
  31 Oca 19:10 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  31 Oca 19:13 - Jinekolog Operatör Doktor: Kalıcı evet
  31 Oca 19:15 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İzmir: Tesekkurler
  31 Oca 19:15 - Jinekolog Operatör Doktor: R e
  31 Oca 19:31 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İzmir: Birsey daha sorabilirmiyim bu operasyonu olduktan sonra herhangi bir saglik açısından sorun cikabilme ihtimali varmı
  31 Oca 19:37 - Jinekolog Operatör Doktor: Hayır hiç bir sorun çıkmaz
  31 Oca 19:37 - Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi İzmir: Sonrasinda kullanilmasi gereken ilaclar falan varmi
  31 Oca 19:39 - Jinekolog Operatör Doktor: Sürmek için ilaç veriyoruz

  YanıtlaSil
 6. Kızlık Zarı Dikimi Niğde: Günaydın hocam numaranızı internetten aldım birşey sorucaktım size kızlık zarı tamiratını niğdede yapan bildiğiniz jinekolog var mı yardım alıcaktım sizden
  03 03 2015, 08:26 - Jinekolog Operatör Doktor: Yok maalesef.. ama hassas bir operasyon için istanbul öneririm
  03 03 2015, 08:31 - Kızlık Zarı Dikimi Niğde: Ben istanbula gelemem hocam yakın yerlerde nerde yapılıyor ve kaç saat sürüyor hocam
  03 03 2015, 08:41 - Jinekolog Operatör Doktor: Bilgim yok
  03 03 2015, 08:43 - Kızlık Zarı Dikimi Niğde: Tşkr ederim
  03 03 2015, 08:44 - Jinekolog Operatör Doktor: R e

  YanıtlaSil
 7. Zar Dikimi: Meraba
  10 01 2016, 13:25 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  10 01 2016, 13:25 - Zar Dikimi: Kizlik zari dikimi hakkinda bilgi alicaktim
  10 01 2016, 13:58 - Zar Dikimi: ?
  10 01 2016, 22:46 - Zar Dikimi: Resit degilim imzali kagit nasil oluyor ?
  10 01 2016, 22:48 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Anne kimlik fotokopisine kızım ..nın kızlık zarı diktirmesine izin veriyorum
  10 01 2016, 22:48 - Zar Dikimi: Peki tesekkurler

  YanıtlaSil
 8. Selam kızlık zarı dikimi anlaşılır mı hocam ?
  21 04 2016, 00:18 - -: Kusura bakmayin rahatsiz ettim
  21 04 2016, 00:35 - -: Bisey sorabilirmiyim
  21 04 2016, 07:48 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  21 04 2016, 09:39 - -: Ben bakuden yaziyorum.cok rahatsizim doktor.
  21 04 2016, 09:43 - -: Benim nisanlim vardi.beni bozmayacam dedi iliskiye girdin.o an agrim oldu.bu beni cok korkuttu.Ama kan gormedim.islaklik beyaz maye gibi bisey vardi.sonra doktora gittim doktor acip bakti yok dedi bozulmamis.bende ilk defa boyle bisey olmustu.sonra rahat olmadim baska bi doktora gittim.o doktor ic dudaklari acinca agritti.ama soylediki senin zarin oldugundan kalindir.iki doktora gitmisim ama bi turlu rahat olamiyorum.kendime suphe ile bakiyorum.artik bakire degilim dusunuyorum.oldukca cok aci cekiyorum.
  21 04 2016, 09:43 - -: Bu neyle alakali rahat ola bilir
  21 04 2016, 09:44 - -: Birde bu ola bilir mi bakire biriyle olasin ama bozulmayasin?
  21 04 2016, 09:46 - Jin op dr turgay karakaya: Bizede gelin muayeneye
  21 04 2016, 09:46 - -: Ama ben bakideyim
  21 04 2016, 09:46 - Jin op dr turgay karakaya: 28 yıldır zar üzerine çalışıyorum
  21 04 2016, 09:46 - -: Doktor yalnis anliyabilir mi
  21 04 2016, 09:47 - Jin op dr turgay karakaya: Baküden çok gelen oluyor
  21 04 2016, 09:47 - -: Anlasilmasi zor mu kolay mi peki
  21 04 2016, 09:47 - Jin op dr turgay karakaya: Zordur
  21 04 2016, 09:47 - Jin op dr turgay karakaya: www.kizlikzaricesitleri.com
  21 04 2016, 09:48 - -: Tsk ederim doktor.siz neyle kontrol ediyorsunuz kizligi peki?
  21 04 2016, 09:48 - -: Cogu bana psikoloji diyor
  21 04 2016, 09:48 - -: Yani seni psikoloji etkilemis diyor ola bilir mk
  21 04 2016, 10:13 - Jin op dr turgay karakaya: Listemiz bulunsun :
  21 04 2016, 10:14 - -: Teskkur ederim
  21 04 2016, 10:15 - -: Bisey soruyum iki doktor bakip yalnislik edebilir ni
  21 04 2016, 10:15 - -: Ama kan olmamisti
  21 04 2016, 10:15 - -: Bakire ola bilirmiyim?
  21 04 2016, 10:15 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene edip yorum yaparız
  21 04 2016, 10:16 - -: Siz nasil ediyorsunuz peki muayineyi
  21 04 2016, 10:18 - Jin op dr turgay karakaya: Gözle bakarak
  21 04 2016, 10:19 - -: Gittiklerimde oyle bakti ...bide doktor bakire olunca acip kontrol edince acirmi
  21 04 2016, 10:24 - Jin op dr turgay karakaya: Temas etmeden bakarız
  21 04 2016, 10:25 - -: Tesekkur ederim
  21 04 2016, 10:25 - -: Manevide rahatsiz etmis beni
  21 04 2016, 10:25 - -: Aklimdan bi turlu cikmiyor
  21 04 2016, 10:25 - -: Rahat olamiyorum
  21 04 2016, 10:25 - -: Cunku oyle kiz degilum
  21 04 2016, 10:25 - -: Hic boyle bisey yasamadim
  21 04 2016, 10:25 - -: Simdi erkekle alaka yok
  21 04 2016, 10:25 - -: Agir geldi bana
  21 04 2016, 10:25 - -: Bidaha yapmam
  21 04 2016, 10:26 - -: Bozulmamasina sukur ederim

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi belli olur mu ?

Dikilmiş kızlık zarı resmi

Kızlık zarı dikimi doğumda belli olur mu ?