Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatı
İstanbul Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında 2014 yılı Ağustos sonlarında kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... liradan başlayıp kızlık zarı diken yerlere göre değişimler gösterebilir. Bu arada himenoplasti ameliyatı sadece tek bir dikim metodu değildir , haliyle fiyatlarda ona göre değişmektedir, mesela İstanbul'da en fazla tercih edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı .... tl iken , vajinal açıklığı fazla olan ve kilolu bayanlarda daha uygun olan çift kat flep himenoplasti kızlık zarı diken jinekologlarda yaklaşık .... tl civarına yapımaktadır. Yine başka bir örnek son yıllarda kızlık zarı dikimi öncesi yoğun cinsel yaşantı sonucu vajinal genişlemesi olan bayanların flep yöntemi ve vajina daraltma ameliyatı yaklaşık .... tl ye yapılıyor.
Kızlık zarı dikimi ile ilgili önceden bilinmesi gereken önemli hususlar vardır , isterseniz öncelikle bunları inceleyelim :

1- Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı?

2014 te sanıyorum sadece İstanbul değil birçok büyük şehirde kızlık zarı diken yerlerde özellikle kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılır mı ? Merak ediliyor. Himenoplasti yani kızlık zarı dikiminin en önemli esprisi zaten cinsel ilişkide kızlık zarının önceden dikilmiş olduğunun anlaşılamamasına dayalıdır. Zaten anlaşılacak olsa nerdeyse asırlardır yapılagelen bekaret zarı dikimi hiç yapılmadı.

2- Kızlık zarı dikiminin gizli kalması

Aslına bakarsanız kızlık zarı dikiminde herşeyden önemlisi gizliliktir , himenoplasti sonrası cinsel iliişkide istediğiniz kadar başarılı olur , yıllar sonra sağlık kayıtlarınızda kızlık zarı diktirdiğiniz ortaya çıkarsa yaptığınız kumdan kale dalgalar altında kalır. Kızlık zarı dikimi yapılan özel hastaneler ve tıp merkezlerinin tamamı ... anlaşmalı olduğu için yapılan tüm işlemleri ... kayıtlarına işlerler , fakat özel jinekolog muayenehanelerinde ... anlaşması olmadığı için gizlilik açısından herhangi bir risk yoktur.

Kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında merak ettikleriniz için bizi gece gündüz arayabilirsiniz 0212 227 5519 0532 221 3007 Turkcell , 0542 215 7274 Vodafone , 0532 441 9825 Turkcell hatlarımız sürekli açıktır. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya yazıyor.

WhatsApp = 0532 221 3007

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi


İstanbul'da himenoplasti yani kızlık zarı diktirmek isteyen hastaların çoğu hatta tama yakını kalıcı kızlık zarı dikimi taleb ediyor , ancak %10 kadar vaka geçici kızlık zarı dikimi istiyor. Benimde 30 yıldır kızlık zarı diken bir jinekolog olarak tavsiyem kalıcı kızlık zarı dikimi yönünde olacaktır. Kalıcı kızlık zarı diktirmenin geçici dikim yöntemine göre çeşitli üstünlükleri vardır , en önemli avantajı zamandır , kalıcı dikim yaptırdığınızda sonsuz zamanınız olur , yani dikimden yıllar sonrada cinsel ilişkiye girseniz mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Diğer avantajı ise anatomik yapı ve fonksiyon olarak aslına en yakın metod olmasıdır, yaklaşık 1 aylık bir süreden sonra dikiş izleride yokolur ve alttan yepyeni ve orijinal bir kızlık zarı çıkar.
Metod olarak yani ameliyat tekniği olarak flep yöntemi kızlık zarı dikimi lokal anestezi ile 25 dakikada gerçekleştirilen küçük cerrahi girişimler kategorisinde bir operasyondur. Vajina yan duvarından kaldırılan ince bir flep yani mukoza tabakası önceden yırtılmış olan kızlık zarı ringine dikilir , flebin diğer ucu yine vajina duvarında sabit bırakılır , böylece kan damarları yeni oluşturulan kızlık zarı üzerinde aktif olarak kan dolaşımı sağlar ve cinsel ilişkide kızlık zarının yırtılması ile bu kan damarlarıda parçalanır ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

Geçici kızlık zarı dikimi


Eski zamanlarda kızlık zarı sadece geçici olarak dikilirdi , yani eski kızlık zarı kanatları yeniden biraraya getirilerek dikim yapılırdı , hala flep yöntemini beceremeyen jinekologlar tarafınca en iyi yöntem olarak gösterilmekle beraber tüm dünyada neredeyse tedavülden kalkmış , modası geçmiş bir kızlık zarı dikim metodu olarak tozlu raflara kaldırılmıştır. Geçici kızlık zarı dikiminin dezavantajı zamandır , dikim yapıldıktan sonra birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmeniz gerekir , yoksa dikilmiş kızlık zarı kendiliğinden yırılabilir , en geç 5 gün içinde ne yapacaksanız yapmalısınız.
Geçici kızlık zarı dikiminin tek avantajı ise dikimden hemen sonra bile cinsel ilişkiye girilebilmesidir , yani bu sefer flep yöntemindeki gibi 20 günlük bir iyileşme süresi beklemenize gerek yok.

Çift kat flep yöntemi


2014 yılında yıldızı parlayan bir yöntem olan çift kat flep yönteminde vajinanın her 2 duvarındanda birer flep kaldırılıp kızlık zarı halkasına dikilir ve daha sağlam bir kızlık zarı ortaya çıkar . Çift kat flep yöntemi özellikle kilolu bayanlarda gerekli olabilir.

Kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı


İstanbul'da kızlık zarı dikimi nerdeyse kürtajdan bile fazla yapılan bir operasyon haline geldi, özellikle evlilik öncesi yoğun cinsel birliktelik yaşayan bayanlarda vajina genişlemesi sık rastlanan bir durum olduğundan bu bayanlara flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi uygulanması ve cinsel ilişkide kan gelmesi yeterli olmayabiliyor , genişlemiş vajina ilk defa cinsel ilişkiye giren bayanlarda olmaması gereken bir özellik olduğundan buna benzer durumlarda kızlık zarı dikimi ile aynı seansta vajina daraltma ameliyatıda uygulanabilmektedir. Böylece çok daha orijinal bir ilk cinsel deneyim elde edilebilir.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

0212 227 5519
0532 221 3007
0542 215 7274
0532 441 9825
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983

Yorumlar

 1. 2 Ekim 11:36 - Nışan Sonrası Kalıcı Flep Yöntemi Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: merhaba
  2 Ekim 11:39 - Nışan Sonrası Kalıcı Flep Yöntemi Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: internetten buldum numaranizi. detayli bilgi almak icin sizden cvp bekliyorum
  2 Ekim 11:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  2 Ekim 11:45 - Nışan Sonrası Kalıcı Flep Yöntemi Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: kizlik zar dikimi hakkinda
  2 Ekim 11:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Sorun
  2 Ekim 11:46 - Nışan Sonrası Kalıcı Flep Yöntemi Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: benim basima taklihsiz bi olay geldi. bikerelige mahsus ama diktirmek istiyorum nisanlandim ve bu olayi kimseye anlatamiyorum. nasil olur
  2 Ekim 11:46 - Nışan Sonrası Kalıcı Flep Yöntemi Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: bilgilendirirmisiniz
  2 Ekim 11:47 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz )

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  Kizlikzarionarim.blogspot.com
  Kurtajfiyat.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 2 Ekim 11:48 - Nışan Sonrası Kalıcı Flep Yöntemi Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: sadece dikim olucak estetiklik bi durum yok
   2 Ekim 11:48 - Nışan Sonrası Kalıcı Flep Yöntemi Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: cunku birkereye mahsus bi durum
   2 Ekim 11:48 - Nışan Sonrası Kalıcı Flep Yöntemi Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: yine xxxxmu
   2 Ekim 11:51 - Nışan Sonrası Kalıcı Flep Yöntemi Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Soruyor: yeterli bilgiyi alamadim. kalicida kalici olmayanda cok fazla. baska doktor arayasima devam etmeliyim iyi gunler
   2 Ekim 12:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İyi günler zaten indirşmli fiyat bunlar aslında idi

   Sil
 2. 1 Ekim 18:54 - Kızlık Zarı Zedelenmesi Ve Himenoplasti Düşünen Hasta: İyi aksamlar bn numaranızı internettn aldm br kac sorum olacaktı
  1 Ekim 18:54 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  1 Ekim 18:56 - Kızlık Zarı Zedelenmesi Ve Himenoplasti Düşünen Hasta: Kızlık zarı ameliyatı yapıyrsunz sanrm bu konuda blgi almak istyorum
  1 Ekim 19:00 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi sorun
  1 Ekim 19:02 - Kızlık Zarı Zedelenmesi Ve Himenoplasti Düşünen Hasta: Kızlık zarımın zedelendgnden şüpelenyorum ilikye grmedm ama zedelendl amelyat konusunda bilgi alablrmym
  1 Ekim 19:02 - Kızlık Zarı Zedelenmesi Ve Himenoplasti Düşünen Hasta: Ücret ve amelyat şartlarını merak edyorum
  1 Ekim 19:46 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz )

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok kilolu ve vajina girişi büyük bayanlara uygundur.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır )

  8- sadece vajina daraltma : tl

  9- sadece labiaplasti : tl

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşından gün alan bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007
  0542 215 7274
  0532 441 9825

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari
  Kizlikzarionarim.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. İzmir Kızlık Zarı Diktiren Kız: Kizlik zari dikim sonrasi aqri sizi olur mu
  21 Aralık 12:12 - İzmir Kızlık Zarı Diktiren Kız: Kalkip yürüyebilirmiyim
  21 Aralık 12:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 25 dakikalık operasyondan sonra hiç bişii olmamış gibi kalkıp yürür gidersiniz , hatta uzak yolculuğa bile hemen çıkabilirsiniz
  21 Aralık 12:22 - İzmir Kızlık Zarı Diktiren Kız: Tamam zaten qörüsmüştük sizinle ama bunu sormayı unutmusum ilqi alakaniz mükemmel ��
  21 Aralık 12:24 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Teşekkürler

  YanıtlaSil
 4. Karaman Kızlık Zarı Çeşitleri: Randevu için arıyorum hocam kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye soracam
  19 Aralık 09:20 - Karaman Kızlık Zarı Çeşitleri: Acmiyoarki içine sictiklarim
  19 Aralık 09:20 - Karaman Kızlık Zarı Çeşitleri: Hfdadlrkca
  19 Aralık 09:21 - Karaman Kızlık Zarı Çeşitleri: Hocam ulaşamıyorum size
  19 Aralık 09:26 - Karaman Kızlık Zarı Çeşitleri: Hocam cvp verirseniz cok sevinirim
  19 Aralık 09:26 - Karaman Kızlık Zarı Çeşitleri: Bugün için randevu almam gerek
  19 Aralık 09:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  19 Aralık 09:35 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kızlık zarı dikimi / kürtaj ?

  YanıtlaSil
 5. Esnek Kızlık Zarı Kan Gelir Mi ?: Dun gece erkek arkadasimla birlikte oldum ve penisin tamamen girmesine ragmen kanamam olmadi kizlik zarim elastikmidir. Elastik kizlik zari ne sıklıklıkla gorulur. Bundan sonraki iliskimde daha once iliskiye girdigim anlasilirmi
  14 Aralık 14:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: %5 tir
  14 Aralık 14:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İçten ayrışma olur ama kanamaz , dolayısı ile belli olur
  14 Aralık 14:57 - İstanbul Esnek Kızlık Zarı Kan Gelir Mi ?: Peki bunu bir doktor degil normal bi insan farkedebilirmi
  14 Aralık 14:58 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kişiye bağlı
  14 Aralık 14:58 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Önceden cinsel deneyimi varsa anlar
  14 Aralık 14:59 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Genelde şöyle olur ;
  14 Aralık 14:59 - İstanbul Esnek Kızlık Zarı Kan Gelir Mi ?: Cok tesekkur ederim ilginiz icin.
  14 Aralık 14:59 - Op. Dr. Turgay Karakaya: zara önem veren biri ise ilişkide kan gelmeyince eski ilişki şüphesi hasıl olur ve jinekolog muayenesi ister
  14 Aralık 15:00 - İstanbul Esnek Kızlık Zarı Kan Gelir Mi ?: Pki iliskiden hemen sonrami muane olsam anlasilir zarin esnek oldugu zaman onemlimi
  14 Aralık 15:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Zaman önemli değil , ilişkiye girmiş vajina bakireye göre geniştir muayenede anlaşılır
  14 Aralık 15:02 - İstanbul Esnek Kızlık Zarı Kan Gelir Mi ?: Peki iliski esnasinda aci cekmeyisimin sebebi hatta girdigini farketmemem bile zarin esnekliginden dolayimi
  14 Aralık 15:03 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
  14 Aralık 15:03 - İstanbul Esnek Kızlık Zarı Kan Gelir Mi ?: Vaktinizi aldim kusura bakmayin. İlginize cok tesekkur ederim merak ettigim bisey olursa sizi rahatsiz edebilirmiyim tekrar
  18 Aralık 21:52 - İstanbul Esnek Kızlık Zarı Kan Gelir Mi ?: İyi geceler, icime bosalma olmadi spermler vajinama degmedi bile hamilelik riskim varmi
  18 Aralık 21:54 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Sperm yoksa gebelik olmaz
  18 Aralık 21:55 - İstanbul Esnek Kızlık Zarı Kan Gelir Mi ?: Zevk sivisindan da olmaz dimi yani prostat sivisinda.
  18 Aralık 21:55 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Olur
  18 Aralık 21:56 - İstanbul Esnek Kızlık Zarı Kan Gelir Mi ?: Cok dusuk bi ihimal sanirim dimi
  18 Aralık 21:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Orta düzey ihtimal
  18 Aralık 21:57 - İstanbul Esnek Kızlık Zarı Kan Gelir Mi ?: Yuzde 50/mi yani
  18 Aralık 21:57 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Daha az
  18 Aralık 21:58 - İstanbul Esnek Kızlık Zarı Kan Gelir Mi ?: Tesekkur ederm sagolun
  18 Aralık 21:59 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e

  YanıtlaSil
 6. Kızlık Zarı Dikimi + Vajina Daraltma: Merhaba hocam whapsap numaranzı internet üzerinden aldım bir kaç sorum olucak size
  31 Oca 16:17 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi buyrun
  31 Oca 16:58 - Kızlık Zarı Dikimi + Vajina Daraltma: Hocam ben kalıcı olarak kozlık zarı dikimi yaptırmal istiyorm bunun için ne kadar ilişki yaşadığının bi önemi varmıdır nişamlmla ayrıldık ve suan baska bi evliliğe hazırlanıyorm bu müdahale ilişki sırasında anlaşılır mı acaba
  31 Oca 19:10 - Jinekolog Operatör Doktor: İlişki sayısı veya diğer öncül faktörler önemsizdir ... dikildiği asla anlaşılmaz
  31 Oca 19:17 - Kızlık Zarı Dikimi + Vajina Daraltma: Anladm hocam cok tşk ederm
  31 Oca 19:17 - Jinekolog Operatör Doktor: R e
  31 Oca 19:18 - Kızlık Zarı Dikimi + Vajina Daraltma: Bir sorum daha olcak size sonrasnda randevu alıp yanınıza gelmek istiyorm operasyon için
  31 Oca 19:22 - Kızlık Zarı Dikimi + Vajina Daraltma: Bu insan bi hafta öncesnde beni yanına cagırdı ben gittgmde zorla brlikte oldu benımle benim isteğim dışında sonrasında hamile kalabilmemem onu bırakmamam adına geri çekilme yapmadı ben ertesi gün hapı norlevo diye bi ilaç aldım yinede hamile olabilme ihtimalim var mı bu olasılıktan korkuyrm ilacı üçüncü gün aldım adet öncesnde gebeliği anlayabilirmiyim
  31 Oca 19:24 - Jinekolog Operatör Doktor: Belli olmaz şans
  31 Oca 19:25 - Kızlık Zarı Dikimi + Vajina Daraltma: Dikim ücretni sizden mi yoksa sekreterinizden mi öğrenebilirm
  31 Oca 19:28 - Kızlık Zarı Dikimi + Vajina Daraltma: Randevu veriyomsunz suanda müsait nir güne
  31 Oca 19:36 - Jinekolog Operatör Doktor: tabi
  31 Oca 19:37 - Kızlık Zarı Dikimi + Vajina Daraltma: Peki müsait bi gün ve saat belirtirmisiniz o halde operasyon için konuşmak istiyorm muayneye gerek var mı
  31 Oca 19:38 - Jinekolog Operatör Doktor: Operasyon için geldiğinizde önce muayene ediyoruz zaten..
  31 Oca 19:39 - Jinekolog Operatör Doktor: Ayrı bir günde görüşmeyede gelirseniz ekstra muayene ücretide almamız gerekir ozaman
  31 Oca 19:40 - Kızlık Zarı Dikimi + Vajina Daraltma: O halde muayne ve operasyonu aynı gün yapmamz gerekir iki ayrı gün ücret ödememk adına
  31 Oca 19:41 - Jinekolog Operatör Doktor: Herkes öyle yapıypr..zira ön görüşmeye gelenlerde operasyon kadar oyalıyor beni :)
  31 Oca 19:42 - Kızlık Zarı Dikimi + Vajina Daraltma: Sizde haklısınz elbette ama operayon yeterince zorlicak beni maalesef iki işlem yaptırabilirm çünkü
  31 Oca 19:46 - Jinekolog Operatör Doktor: Daraltmalı flepmi
  31 Oca 19:46 - Kızlık Zarı Dikimi + Vajina Daraltma: Evet
  31 Oca 19:48 - Kızlık Zarı Dikimi + Vajina Daraltma: Labiaplastide mevcut ama 3 işlem fazla olur daraltma olabilir ilişki esnasında genişleme oldu çünkü
  31 Oca 19:49 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet labioplasti daha sonra yaparız o acil değilse.. ama 2 işlem 45 dakika sürer yürür gidersiniz sorun olmaz
  31 Oca 19:50 - Kızlık Zarı Dikimi + Vajina Daraltma: Anladım ama öncesinde gebeliğin olmamasndan emin olmam lazm bu işlemleri yapabilmem adına
  31 Oca 19:53 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet , üstüne gebelik çıkarsa birkaç dikişi açıp kürtaj yapıp yine kapatmak gerekiyor. Çok vakamız var o şekilde ..
  31 Oca 19:55 - Kızlık Zarı Dikimi + Vajina Daraltma: O halde adet günümü bekleyip size gelmem lazım uzun iş olmasın maksat geleck ay içersinde mutlaka gelmek istiyorm bu numaradan size ulaşıp randevu alırım o halde
  31 Oca 19:56 - Jinekolog Operatör Doktor: Ok
  31 Oca 19:56 - Kızlık Zarı Dikimi + Vajina Daraltma: Tşk ederm yardımlarnız için iyi akşamlar
  31 Oca 19:56 - Jinekolog Operatör Doktor: R e

  YanıtlaSil
 7. Merhaba Hocam Bi sorum olacaktı.

  YanıtlaSil
 8. Kürtaj Ve Zar Dikimi: Daha oncede gelmstm
  10 01 2016, 23:52 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: Hattlysnzdr belki
  10 01 2016, 23:52 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: Kayseriden
  10 01 2016, 23:53 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
  10 01 2016, 23:54 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: Fiytta yardmcı olamazmsnz
  10 01 2016, 23:54 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: 😔
  10 01 2016, 23:54 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Oluruz
  10 01 2016, 23:54 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hangisi yapılacak
  10 01 2016, 23:54 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: Dikim
  10 01 2016, 23:54 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: .. ama nakit olursa ..yapalım
  10 01 2016, 23:55 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: 😔
  10 01 2016, 23:55 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: Ltfen
  10 01 2016, 23:56 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tamam yapalım ozaman.. gün ?
  10 01 2016, 23:56 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: Bu hfta bileti ayarlar ayarlmaz haber verym olrmu
  10 01 2016, 23:56 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: Ama kalıcı dglmı
  10 01 2016, 23:57 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: Gecici dgl yani
  10 01 2016, 23:57 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabiki.. kalıcı flep yöntemi
  10 01 2016, 23:57 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: Bde dkinden snra belli olurmu
  10 01 2016, 23:57 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: ?
  10 01 2016, 23:57 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hayır
  10 01 2016, 23:58 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: Nkdar sre ilşkye gremem
  10 01 2016, 23:58 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: 1 ay
  10 01 2016, 23:58 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: Snrasnda tamamen iyilşmesi acsndanmı
  10 01 2016, 23:58 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: Agrı acı yasarmym
  10 01 2016, 23:59 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hayır dikerken uyuşturuyoruz
  10 01 2016, 23:59 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: Snrasnda
  10 01 2016, 23:59 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: ?
  10 01 2016, 23:59 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hap
  10 01 2016, 23:59 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: Dikiş olucak dmi
  10 01 2016, 23:59 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabiki
  11 01 2016, 00:00 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: Kac dikis
  11 01 2016, 00:00 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: 😓
  11 01 2016, 00:01 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: Dikiş alımıda olmycak ozamn nasl dsücek onlar
  11 01 2016, 00:02 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Dikişler eriyor yok oluyor
  11 01 2016, 00:03 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ayrıca kılcal dikiş
  11 01 2016, 00:03 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: Kılcal dkiş derken
  11 01 2016, 00:03 - Kürtaj Ve Zar Dikimi: İnce mi yani
  11 01 2016, 00:11 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet

  YanıtlaSil
 9. Hocam ben önceden ilişkiye girdim kanamam oldu ama ayrıldık başka biriyle aniden ilişkiye girdim ama çok seviyorum yarın doktor kontrolü istedi acil napmaliym

  YanıtlaSil
 10. Ben önceden ilişkiye girdim ayrldk şuan yeni biri var aniden ilişkiye girdik doktor muanesi istiyor napicam hocam acil geçici diktirsem olur mu yarin

  YanıtlaSil
 11. Turgay bey merhaba kızlık zarı dikimi fiyatlarını soracaktım
  21 04 2016, 10:29 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  21 04 2016, 10:29 - -: Kızlık dikiminin fiyatını ögrenebilrmiyim
  21 04 2016, 10:49 - -: için indirim yapılmyomu
  21 04 2016, 10:54 - Jin op dr turgay karakaya: Nakitse %10
  21 04 2016, 10:54 - Jin op dr turgay karakaya:
  21 04 2016, 10:54 - -: Nkit olucakta biraz tedirginim. Adet döneminde filan bi sorun olmuyo degilmi
  21 04 2016, 10:57 - Jin op dr turgay karakaya: Hiç bir sorun olmaz
  21 04 2016, 10:58 - -: Peki nrmal ameliyat gibimi?
  21 04 2016, 10:58 - Jin op dr turgay karakaya: 30 dakika sürer ve yürür gidersiniz
  21 04 2016, 10:59 - -: Bi ağrı sızı oluyomu sonradan ?
  21 04 2016, 11:01 - Jin op dr turgay karakaya: Hayır
  21 04 2016, 11:01 - -: Fiyatı biraz daha düşüremiyomuyuz
  21 04 2016, 11:05 - Jin op dr turgay karakaya: tl daha indirelim
  21 04 2016, 11:06 - -: Muayenehanenin fotografları varmı
  21 04 2016, 11:19 - Jin op dr turgay karakaya: Sitemizde var
  21 04 2016, 11:20 - Jin op dr turgay karakaya: http://www.kizlikzaridikimfiyat.com/p/muayenehane-resimleri.html?m=1

  YanıtlaSil
 12. Merabalar ben vajina daraltma, kizlik zari dikimi, ve sarkmis dudak estetigi, yaptırmak istiyorumda fiyat belirtirmisiniz tam olarak ve bu işlem kayıtlara geçiyormu tam olarak onu sorcaktim :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi belli olur mu ?

Dikilmiş kızlık zarı resmi

Kızlık zarı dikimi doğumda belli olur mu ?