Kızlık zarının dikildiği anlaşılır mı ?

Kızlık zarını  dikildiği anlaşılır mı ?
Kızlık zarının dikildiği anlaşılır mı ? himenoplasti ameliyatı sonrası cinsel ilişkide kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , erkek tarafınca kızlık zarının önceden dikilmiş olduğu ortaya çıkabilir mi , başka bir doktor tarafınca yapılan kızlık zarı muayenesinde kızlık zarına önceden dikim yapıldığı net olarak ortaya çıkar mı ? gibi sorularınız varsa doğru yerdesiniz ve okumaya devam edin . Kızlık zarı diktirmeyi düşünüpte bu konudaki endişelerini dile getirmeyen görmedim , yani bu tamamen doğal bir durum yani siz kendinizi sakın aşırı paranoyak zannetmeyin , kızlık zarı dikimi yani himenoplasti müdahalelerinde ana amaç mümkün olduğunca orijinale yakın kızlık zarı fonksiyonları ve görünümüne geri dönmektir , tabi bu arada en önemli fonksiyon kızlık zarı kanamasıdır , bunuda ilk cinsel ilişkide vajinanın dar olarak hissedilmesi ve 3. plandada dikilmiş kızlık zarı ile vajinanın dış görünümününde doğal olması gelir , yani kızlık zarı dikimi sonrası dikiş izi kalmaması gerekir. Tamam sonuca geliyorum acele etmeyin :) kızlık zarı dikimi büyük ihtimalle anlaşılmayacaktır , yada bakire bir kızın ilk cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması yaşama ihtimali ile aynı olasılık söz konusu olacaktır. Kızlık zarı hakkında genel konularada değiniyoruz , mesela kızlık zarı dikimi fiyatı , kızlık zarı dikimi ne zaman yapılmalıdır, kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi nasıl yapılır , kızlık zarı muayenesi fiyatı nedir? gibi sorularada bakıyoruz. Siteye direk fiyat rakamları yazmıyoruz.

Kızlık zarı dikimi nasıl anlaşılır ?

Aslında usulüne uygun yapılmış bir kızlık zarı dikimi büyük ihtimalle anlaşılmaz , belli olmaz , cinsel ilişkide bakire bir kızla genelde aynı cinsel deneyim elde edilir , ayrıca dikilmiş kızlık zarı cinsel ilişki ile bozulduktan sonra daha önce yapılmış olan himenoplasti ameliyatına ait herhangi bir iz olmayacağı için muayenelerdede ortaya çıkmaz.

Kızlık zarı dikimi ne kadar ?

Sanıyorum himenoplasti yani bekaret diktirmede en önemli konu kızlık zarı dikimi ne kadar şeklindeki maliyet sorusudur , kızlık zarı diken tüm jinekologların toplanıpta belirledikleri bir fiyat rayici olmamakla beraber kızlık zarı dikimi fiyatları için telefonla arayın veya WhatsApp tan bağlantıya geçin anlamında. Genellikle en düşük bekaret tamir ücreti geçici kızlık zarı dikimi içindir , ama en az 10 kat fazla tercih edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı , vajina daraltma ve kızlık zarı dikimi gibi kombime müdahalelerde ise fiyat az daha yüksek olacaktır. Web sayfasına fiyat rakamları yazmıyoruz.

Kızlık zarı muayenesi

Kızlık zarı muayenesi , bekaret kontrolü veya kızlık testi hepsi aynı anlama gelir ve mutlaka jinekolog tarafınca yapılması gereken bir incelemedir , yani kızlık testi bir kan tahlili gibi labratuvar incelemesi değildir , bekaretinizin bozulmuş olduğu standart bir kan tahlilinde ortaya çıkmaz merak etmeyin , aslında hiç bir kan tahlili bekaret konusunda sonuç vermez , gülmeyin , bu konudada çok soru geliyor. Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır ? aslında sadece gözle bakarak yapılır , jinekolojik masaya yerleştiğinizde bacaklarınızı çatal tabir edilen ayak desteklerine yerleştirdiğinizde kızlık zarı bacak arasında görülebilir duruma gelir , yani herhangi bir cihaz kullanılmaz , yada kızlık zarınıza temas edilmez, yani kızlık zarı muayene ettirecem derken kızlık zarınız bozulmaz merak etmeyin. Kızlık zarı muayenesi fiyatını telefonla veya WhatsApp'ta söylüyoruz.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

2019 yılında İstanbul'da kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diye soran çok hastamız oluyor , bende sıklıkla onlara flep yöntemini anlatıyorum , zira artık herkes kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemini istiyor, neyse anlatmaya başlayalım , kızlık zarının nasıl dikildiği konusunu ; hastanın kabulu , görüşme ve kızlık zarı muayenesi yapılır , bekaretin bozulmuş olduğu tam olarak ortaya çıkınca dikim işlemine başlanır , öncelikle vajina girişine lokal anestezik ilaç uygulanır ve himenoplasti uygulamasında acı çekmemeniz sağlanır , hatta dikimi hissetmezsiniz bile , daha sonra vajina yan duvarından ince bir flep tabakası kaldırılır , kızlık zarı halkasına dikilir , adet kanı geçişi için gerekli açıklık bırakılarak işlem sonlandırılır.


Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
İncirli Cad No 9 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi nasıl belli olur ?

Kızlık zarı dikimi öncesi ve sonrası

Dikilmiş kızlık zarı resmi

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.