Kızlık zarı dikimi belli olur mu ?

Himenoplasti operasyonlarıyla ilgili aklınızı kurcalama potansiyeli olan en önemli kavram kızlık zarı dikimi belli olur mu sorusuna jinekoloğunuzun vereceği cevaptır. Gerdek ritüeline dört dörtlük bir hazırlık sağlaması beklenen bekaret ameliyatında ilk birleşmede cinsel organların buluşmasının kızlık zarı kanamasına yol açmasının temini olmazsa olmaz bir şarttır ve olayın büyüsünün bozulmaması için cinsel partnerin kızlık zarı dikiminin yapılmış olduğunu anlamaması gerekir. Sadece kızlık zarı kanaması değil, ilk defa seks yapan bir bakirenin karşı tarafa hissettireceği tüm detaylar gerdek gecesi deneyimini tamamlıyor olabilir, penisin vajinaya sokulma girişimi, penis başının kızlık zarına dayanması, vajinaya kolayca girişi engellemesi ve daha güçlü bir darbe ile kızlık zarının yırtılması, ilk defa penisle buluşan bir vajinanın diğer vajinalardan daha dar olması, giriş çıkışın pürüzsüz bir şekilde devam etmesi, vajina girişinin dıştan görünümünün bir bakire ile aynı olması gibi unsurlar gerdek gecesinde takip ediliyor olabilir. Bazı kızlık zarı dikimi ameliyatlarında aynı seansta vajina daraltma operasyonuda yapıyor olmamızın sebebi işte budur.

Erkek tarafınca deneyimlenen gerdek gecesi detaylarından en büyük puan kızlık zarı kanamasına verilir, daha sonra ikinci büyük dilim vajinanın dar olması, takip eden puanlamalarda ilk giriş denemesinde penisin kızlık zarına dayanması hissinin algılanması, ve kızlık zarı yırtılmasının erkek tarafınca hissedilmesine verilir. İşte kızlık zarı dikimi yapacak jinekoloğun sorumluluğunu alacağı ameliyatta bu anlattığım detayları sağlaması beklenir, halk arasında buna kızlık zarı dikiminde sonuç garantisi adı verilir. Aslına bakarsanız himenoplasti ameliyatlarını az sayıda doktorun yapıyor olmasının altında yatan sebepte budur, jinekolojide çok sık uygulanan kürtaj veya sezaryen ameliyatları gibi sıradan müdahalelerden çok farklıdır, büyük ustalık ve el marifeti gerektirir, minik kılcal dikişlerle her bayanın vajinal yapısına uygun ve kişiye özel olarak kızlık zarı dikimi yapılmalıdır. Dikişler iyileştiğinde dikiş izleri tamamen silinmiş olmalı ve yeni kızlık zarı full orijinal görünmelidir. Dahada önemlisi flep yöntemi yaparken kaldırılan ince tabakadaki kılcal damar ağı belirgin kızlık zarı kanaması oluşturacak potansiyele sahip olmalıdır. İşte 20 dakika süren basit gibi görünen himenoplasti ameliyatına bu detayları sığdırıyoruz ve kızlık zarı dikimi kesinlikle belli olmuyor, anlaşılamıyor ve dikilmiş olduğu ortaya çıkartılamıyor.

Bu yazımda kızlık zarı dikimi belli olur mu, anlaşılır mı konusu dışında, kızlık zarı dikimi sonrası nelere dikkat etmeli, hangi haraketlerden kaçınmalı, kızlık zarı dikimi sonuçları nelerdir, çorum kızlık zarı dikimi yapılan illerdenmidir, kalıcı kızlık zarı dikimi anlaşılır mı, belli olur mu, zedelenen kızlık zarı tekrar kanar mı, yoksa dikilmesimi gerekir, kızlık zarının bozulması hissedilir mi, kızlık zarı dikimi fiyat İstanbul'da ne kadardır ve kizlik zarı nedir gibi sorularada yanıt veriyorum.

Kızlık zarı

Vajina girişini bir perde gibi örten himen yada bekaret zarı adı verilen, geleneksel olarak hayati değerler yüklenmiş anatomik oluşum hakkında temel bilgiler için kızlık zarı başlıklı yazımı inceleyin.

Kızlık zarı dikimi

Jinekolojinin en hassas ve ustalık gerektiren ameliyatı olan hymenoplasty ayrıntılarına hakim olabilmek için kızlık zarı dikimi konulu makaleme göz gezdirin.

Kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul

Bekaret ameliyatları ne kadara yapılıyor, flep yöntemi kalıcı ile geçici kızlık zarı dikimi arasında fiyat farkı nedir, aynı anda vajina daraltmada yaparsak maliyet kaç para yükselir gibi sorulara yanıt için kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul başlıklı yazımı inceleyin. Yada Bakırköy'deki muayenehanemizi arayarak, WhatsApp'tan ( 0532 221 3007 ) yazarak fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Bekaret zarını diktirecek bayanların aklına takılan himenoplasti ameliyatı sonuçlarıyla ilgili ilk sorunun cevabını almak için kızlık zarı dikimi anlaşılır mı başlıklı yazımızı okuyunuz.

Kızlık zarı bozulması anlaşılır mı ?

Bayanlarda farklı çeşitlerde olabilen kızlık zarı bozulurkende farklı belirtileri oluşturabiliyor, bu durumda kızlık zarı bozulması anlaşılır mı makalemi okumanızı tavsiye ederim.

Kızlık zarı dikimi nasıl belli olur ?

Bir bayanın evlilik öncesi bekaretini tamir ettirmiş olabileceğinden şüphe edenler bunu anlamanın mümkün olup olmayacağını öğrenmek için kızlık zarı dikimi nasıl belli olur konulu yazımı okuyabilirler.

Kızlık zarı diktirenler

Bakirelik ameliyatı geçirenlerin nelere dikkat etmeleri konusunda bilgi edinmek için kızlık zarı diktirenler başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi Elazığ

Elazığ ili ve ilçelerinde bekaret tamiri ameliyatları yapan doktorların olup olmadığı ve kızlık zarı dikimi fiyatları için kızlık zarı dikimi Elazığ konulu yazıma göz atın.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Diploma ve Uzmanlık Belgesi
0212 227 5519 
0532 221 3007 
0542 215 7274 WhatsApp 
Haritada adres ve konum
İncirli Caddesi no:9/8 kat 2 Ceylan Apt. Bakırköy İstanbul ( Kemerburgaz Üniversitesi yanı , Kaymakamlığın az yukarısı, TEB bankası karşısı Bakırköy meydana çok yakınız )
Muayenehane resimleri
Metrobüs : İncirli durağında inip kaymakamlığa doğru yürüyünüz,
Vapur : Bakırköyde inip meydana yürüyün.
Uçak : Atatürk havalimanına taxi ile 10 dak. ( İstanbul dışından gelen hastalar yarım saatte işlemini yaptırıp aynı gün geri uçabilirler )
Şehirlerarası Otobüs : Esenler otogarından metro ile 10 dak. )

Kızlık zarı dikimi belli olur mu yorumları

www.Twitter.com/jinekologdr
www.Facebook.com/kurtajfiyatlari
Jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

Kızlık zarı dikimi belli olur mu konusu için site kullanım kuralları

Yorumlar

 1. Mrb turgay bey kızlık zarı dikimi belli olur mu ben bisey daha sorcaktim geldigimizde islem sonrasi odemeyi k.karyindan yapabiliriz demi
  18 04 2016, 14:50 - -: Bu arada carsamba gunu icin randevu istiyorum
  18 04 2016, 15:04 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi olur
  18 04 2016, 15:04 - Jin op dr turgay karakaya: Kart geçerli
  18 04 2016, 15:04 - Jin op dr turgay karakaya: Çarşamba 15.00 te yer var ?
  18 04 2016, 15:05 - -: Tamam
  18 04 2016, 16:17 - Jin op dr turgay karakaya: İsim ne yazalım
  18 04 2016, 16:17 - -: F..
  18 04 2016, 16:18 - -: Ya bide kredi karyindan nasil cekim yapiyosunuz
  18 04 2016, 16:18 - -: Tek cekim mi oluyo
  18 04 2016, 16:20 - Jin op dr turgay karakaya: Tek
  18 04 2016, 16:20 - Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdım
  18 04 2016, 16:20 - -: Tamam
  20 04 2016, 22:28 - -: Iyi aksamlar turgay bey ben bu aksam pansuman yapiyim mi
  20 04 2016, 22:28 - -: Bide cok agrim var bu normal mi
  20 04 2016, 22:29 - -: Bide o bolgeyi yikayayim mi
  20 04 2016, 23:04 - Jin op dr turgay karakaya: Anlattığımız gibi yapın

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dikilmiş kızlık zarı resmi

Kızlık zarı dikimi doğumda belli olur mu ?