Dikilmiş kızlık zarı resmi

Kızlık zarının dikilmiş olduğunun eş veya cinsel partner tarafınca anlaşılamayacağını anlattık, peki dikilmiş kızlık zarı resmi ile doğal kızlık zarı arasında ne fark vardır dersiniz, kızlık zarı resimleri üzerinden bakireliğin onarım görüp görmediğini tespit etmek, bozulup bozulmadığını anlamak mümkünmüdür, dikilmiş kızlık zarı hangi çeşit kızlık zarı görünümüne bürünecektir, peki kızlık zarı diktirdikten sonra başka bir doktora gitseniz o jinekolog sizin kızlık zarınızı diktirdiğinizi anlayabilir mi, dikilmiş kızlık zarı ile bekaret raporu almak ve bu raporda bakiredir diye yazılması mümkünmüdür, yoksa dikilmiş kızlık zarı olarakmı geçer ? İşte buna benzer binlerce soru kafanızı arı kovanına çevirdi ise, uykuya dalmanıza engel oluyorsa aşağıdaki linke tıklayarak takma isim kullanarak bana yorum şeklinde soru gönderebilirsiniz, tüm soru ve kızlık zarı yorumları cep telefonuma düşüyor ve dakikalar içinde cevap yazabiliyorum :

DOKTORA SORU SOR      YORUMLARI OKU

Kızlık zarı dikimi kalıcı flep yöntemi gerçeğine en yakın kızlık zarı elde etmek için harika bir metoddur, vajina mukozadından ince flep tabakalar kaldırılarak kanıyla canıyla yaşayan yeni bir kızlık zarı elde edilir, bayanlarda rastlanan 10 küsur kızlık zarı çeşidinden gerdekte kanama konusunda en iyi performansı veren annüler yani ortada tek delikli kızlık zarı taklit edilir, o yüzden dikilmiş kızlık zarı resmine bakıldığında genellikle annüler kızlık zarı ile karşılaşırsınız, zaten bayanların %85 kadarında doğal olarak tek delikli kızlık zarı bulunduğu için bu çokta ekstrem bir görüntü ortaya çıkartmaz. Jinekolog olmayan birinin dikilmiş kızlık zarını resim üzerinden anlaması pek mümkün değildir, ama bir jinekolog kızlık zarı muayenesi esnasında dikkatli bir inceleme yaparsa kızlık zarının dikilmiş olduğunu anlayabilir, durum hemen panik yapmayın, etik olarak ve yasal olarak durumunuzu sizden başkasına açıklayamaz, tabi reşit iseniz. Buna karşılık eş veya cinsel ilişkiye girdiğiniz bir kişi doktor bile olsa kızlık zarınızın bozulduğunu anlama ihtimali yoktur. Dikilmiş kızlık zarı gerdek gecesinde bozulduktan sonra jinekolog muayenesi veya kürtaj gibi başka işlemler esnasında önceden dikilmiş kızlık zarının tespiti mümkün değildir.

İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizde kızlık zarı dikimi fiyatlarının ne kadar olduğunu öğrenmek için bizi herzaman arayabilirsiniz, yada WhatsApp 0532 221 3007 den güncel tüm fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Yırtılmış kızlık zarı görüntüsü gerçek ve dikilmiş zar ayırd edilemez, kızlık zarı nerededir resimli anlatım için önceki yazılarıma bakınız, kızlık zarı öncesi ve sonrası görüntüleri youtube kanalımızda vardır, kızlık zarının bozulduğunu erkek nasıl anlar ? Önce bir engele takılıp yırtılma olayını hissedebilir, septalı kızlık zarı bölmelidir, köprü gibidir, kızlık zarı rengi açık kırmızıdır, kizlik zari nasil görünür ? Labiumları aralamak gerekir, esnek kızlık zarı kanamaz ama dikim yapılırsa kanar.

Jinekolog Op Dr Turgay Karakaya 0212 227 5519 - 0532 221 3007 WhatsApp Bakırköy İstanbul

Yorumlar

 1. hocam dikilmiş kızlık zarı resmi bulamadım internette nedendir ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. cinsel organ resmi yayınlamak yasaktır o yüzden ancak temsili dikilmiş zar görünümü bulabilirsiniz.

   Sil
 2. kizlik zari dikildigi zaman bu belgelere geciyor mu saglik raporu alindiginda cikar mi acaba

  YanıtlaSil
 3. kizlik zari dikildiginde kayitlara geciyormu saglik raporu alindiginda ortaya cikar mi

  YanıtlaSil
 4. kizlik zari dikildigi zaman bu belgelere geciyor mu saglik raporu alindiginda cikar mi acaba

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi belli olur mu ?

Kızlık zarı dikimi doğumda belli olur mu ?