Dikilmiş kızlık zarı resmi

Kızlık zarının dikilmiş olduğunun eş veya cinsel partner tarafınca anlaşılamayacağını anlattık, peki dikilmiş kızlık zarı resmi ile doğal kızlık zarı arasında ne fark vardır dersiniz, kızlık zarı resimleri üzerinden bakireliğin onarım görüp görmediğini tespit etmek, bozulup bozulmadığını anlamak mümkünmüdür, dikilmiş kızlık zarı hangi çeşit kızlık zarı görünümüne bürünecektir, peki kızlık zarı diktirdikten sonra başka bir doktora gitseniz o jinekolog sizin kızlık zarınızı diktirdiğinizi anlayabilir mi, dikilmiş kızlık zarı ile bekaret raporu almak ve bu raporda bakiredir diye yazılması mümkünmüdür, yoksa dikilmiş kızlık zarı olarakmı geçer ? İşte buna benzer binlerce soru kafanızı arı kovanına çevirdi ise, uykuya dalmanıza engel oluyorsa aşağıdaki linke tıklayarak takma isim kullanarak bana yorum şeklinde soru gönderebilirsiniz, tüm soru ve kızlık zarı yorumları cep telefonuma düşüyor ve dakikalar içinde cevap yazabiliyorum :

DOKTORA SORU SOR      YORUMLARI OKU

Kızlık zarı dikimi kalıcı flep yöntemi gerçeğine en yakın kızlık zarı elde etmek için harika bir metoddur, vajina mukozadından ince flep tabakalar kaldırılarak kanıyla canıyla yaşayan yeni bir kızlık zarı elde edilir, bayanlarda rastlanan 10 küsur kızlık zarı çeşidinden gerdekte kanama konusunda en iyi performansı veren annüler yani ortada tek delikli kızlık zarı taklit edilir, o yüzden dikilmiş kızlık zarı resmine bakıldığında genellikle annüler kızlık zarı ile karşılaşırsınız, zaten bayanların %85 kadarında doğal olarak tek delikli kızlık zarı bulunduğu için bu çokta ekstrem bir görüntü ortaya çıkartmaz. Jinekolog olmayan birinin dikilmiş kızlık zarını resim üzerinden anlaması pek mümkün değildir, ama bir jinekolog kızlık zarı muayenesi esnasında dikkatli bir inceleme yaparsa kızlık zarının dikilmiş olduğunu anlayabilir, durum hemen panik yapmayın, etik olarak ve yasal olarak durumunuzu sizden başkasına açıklayamaz, tabi reşit iseniz. Buna karşılık eş veya cinsel ilişkiye girdiğiniz bir kişi doktor bile olsa kızlık zarınızın bozulduğunu anlama ihtimali yoktur. Dikilmiş kızlık zarı gerdek gecesinde bozulduktan sonra jinekolog muayenesi veya kürtaj gibi başka işlemler esnasında önceden dikilmiş kızlık zarının tespiti mümkün değildir.

İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizde kızlık zarı dikimi fiyatlarının ne kadar olduğunu öğrenmek için bizi her zaman arayabilirsiniz, yada  den güncel tüm fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Yırtılmış kızlık zarı görüntüsü gerçek ve dikilmiş zar ayırd edilemez, kızlık zarı nerededir resimli anlatım için önceki yazılarıma bakınız, kızlık zarı öncesi ve sonrası görüntüleri youtube kanalımızda vardır, kızlık zarının bozulduğunu erkek nasıl anlar ? Önce bir engele takılıp yırtılma olayını hissedebilir, septalı kızlık zarı bölmelidir, köprü gibidir, kızlık zarı rengi açık kırmızıdır, kizlik zari nasil görünür ? Labiumları aralamak gerekir, esnek kızlık zarı kanamaz ama dikim yapılırsa kanar.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi nasıl belli olur ?

Kızlık zarı dikimi öncesi ve sonrası

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.