Kızlık zarı dikimi doğumda belli olur mu ?

Kızlık zarı dikimi doğumda belli olur mu gibi dikim sonrası evlilik ve aradan epey zaman geçip doğuma gidildiğinde önceden bekaret tamiri yapılıp yapılmadığının anlaşılıp anlaşılmayacağı gibi soru işaretlerini çözmeden önce bakirelik onarımı konusunda İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemi  dan arayabilir, ayrıca  yazarak fiyat listesi isteyebileceğinizi söyleyelim. Bu konulara girmişken yan dal şeklinde karşımıza çıkan kızlık zarı dikiminin anlaşılıp anlaşılamayacağı çerçevesinde bahis edilen erkek gözü ile kızlık zarının dikildiğini nasıl anlarım b u mümkün müdür, kızlık zarı dikilir mi fiyatı kaç paradan başlamaktadır, ameliyatla dikilen kizlik zari kesin kanar mi garantisi varmıdır, dikilmiş kızlık zarı resmi işe orijinal bakire kızlık zarı görünümü arasında ne fark vardır, bayanlarda kızlık zarı dikimi anlaşılır mı uzman tv videosu ile anlatım nasıldır, himenoplasti ameliyatı yani kızlık zarı dikildikten sonra nelere dikkat edilmelidir, dikişlerin tutup tutmadığını nasıl anlarız, İstanbul dışında kızlık zarımı diktirdim kanamadı gibi olumsuz sonuçlarla karşılaşan hasta sayısı neden çoktur, flep yöntemi ile kızlık zarı dikildikten sonra ne zaman iyileşir, ne zaman dikişler dökülür gibi suallerede yanıt veriyorum.

Kızlık zarı dikimi doğumda belli olur mu sorusuna geri dönersek ; zaten kalıcı yöntemle yani flep metodu ile dikilmiş bekaret zarı ilk 20 günde dikişlerin erimesi, ilk 30 günde dikiş izlerinin silinmesi gibi süreçlerden geçtikten sonra iyileşiyor ve orijinal görünümüne kavuşuyor, ilk cinsel ilişkidede olması gerektiği gibi parçalanıyor ve bozulmuş kızlık zarı tabir edilen parçalanmış görünüme bürünüyor, bu durumda gebe kalsanız ve normal doğum yapsanızda vajina girişinde daha önceden kızlık zarı dikimi ameliyatı geçirmiş olduğunuzun anlaşılması pek olası değildir.

Aslına bakarsanız bu konuda hocam kızlık zarı diktirdim evlendim, gebe kaldım, normal doğum yaparken gittiğim jinekolog bana sizin kızlık zarınız önceden dikilmişmiydi gibi bir soru sordu şeklinde hiçbir şikayetle karşılaşmadım, zira genelde hastalar kızlık zarı diktirdikleri doktora evlendikten sonra gebelik takibi için gitmezler, bu gizlilik sebebi iledir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi nasıl belli olur ?

Kızlık zarı dikimi öncesi ve sonrası

Dikilmiş kızlık zarı resmi

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.