Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikimi, zar diktirmek, himenoplasti ameliyatı yaptırıp bakire olmak, bekaret tamir operasyonları hepsi aynı kapıya çıkıyor yani kızlık zarı dikimi.. Peki kızlık zarı dikimi anlaşılabilir mi, yani bir bayan evlenmeden önce kızlık zarını diktirdi aradan yıllar geçti ve izdivaç yaptı, ilk gecede yani gerdek gecesinde çiçeği burnunda eşi bu bayanın daha önce kızlık zarını diktirmiş olduğun u anlayabilir mi, yada dahada genişletelim, evlenmeden hemen önce adam şüphe etti ve yürü bakalım jinekoloğa gidiyoruz sen bakiremisin değilmisin bir baktıracağız, diye tutturursa kadın doğum uzmanı size kızlık zarı muayenesi yaparsa sonuçta sizin bakire olduğunuzumu söyler ? bakire değildir mi der, yoksa kızlık zarı dikilmiş olarak mı sonuç verir ? Acele işle atlaya atlaya okumayın önemli şeyleri açıklıyorum, daha fazla dikkat lütfen ! Başka sorulardamı var aklınızda ? tamam mesela kızlık zarı dikimi fiyatları kaç paradan başlar, kalıcı kızlık zarı dikimi kaç sene dayanır, geçici kızlık zarı dikimi yaptırınca aynı gün ilişkiye girebilir miyim, kızlık zarı dikimi kaç dakika sürer, başka bir şehirden uçakla veya otobüsle gelsem aynı gün geri dönebilirmiyim ? tamam bu kadar yeter daha binlerce soru vardır belkide ama onlarıda hatırladıkça telefon açıp bana sorabilirsiniz. İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi  dan arayabilirsiniz zar dikimi hakkında her çeşit sorunuzu yöneltebilirsiniz., ayrıca  den yazarak 2018 kızlık zarı dikimi ücretlerimizi liste halinde indirebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Bazılarında ameliyat korkusu olduğu için öncelikle kızlık zarı dikimini nasıl yapıyorsunuz hocam diyorlar, acaba ağrı veya acı olur mu , hissedermiyim, sonrasında yürüyebilirmiyim ? inanın korkulacak hiçbirşey yok desem yeridir, lokal anestezi ile yapılıyor, başlamadan önce vajina girişine uyuşturucu bir jel sürüyoruz, yapılan işlemi hissetmezsiniz. Kalıcı kızlık zarı dikiminde vajina duvarlarında ince bir flep tabaka kaldırılarak size yeni bir kızlık zarı yapılır, eski zarın tamir edilmesi değildir. Mesela esnek kızlık zarına sahip olanlar hep endişe eder, hocam benim zarım esnek olduğu için kan gelmemişti, şimdi yeni yapılan zarda esnek olur mu, ya kan gelmez ise ? merak etmeyin yani yaptığımız kalıcı kızlık zarı esnek olmuyor ve cinsel ilişkide yırtılarak kanamaya yol açıyor, yani sizin esnek zarınızı dikmiyoruz onun hemen önüne yeni bir zar yapıyoruz.
Geçici kızlık zarı dikimi çok daha basit bir ameliyattır ve eski kızlık zarının olduğu bölgeye dikiler atılarak penis girişince yırtılma ve kanama olacak ortam sağlanır, geçici zar dikimin ömrü 1 hafta veya 2 hafta kadardır, oysa ki kalıcı kızlık zarı dikimi sonsuz sürelidir.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Zar dikimini kaç paraya yapıldığı tabiki önemlidir, öncelikle bir bütçe ayarlaması yapmanız lazım, kızlık zarı dikimi fiyatları korkulacak gibi yüksek değil, mesela kendi işyeriniz olmasa bile maaşlı çalışan bir bayanın birkaç ay içinde biriktirebileceği aralıktadır. Kızlık zarı dikimi ücretleri zar dikimi yapan doktorlarda birbirinden farklı olabilir ama önemli olan işlemi yapacak olan jinekoloğun tecrübesi ve aldığı olumlu sonuçlardır. Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı geçici himenoplastilerden bir gömlek daha pahalıdır, bunun sebebide ameliyatın daha fazla enerji ve ustalık gerektiren bir müdahale olmasındandır. Ayrıca kalıcı flep yöntemi ile beraber yapılan vajina daraltma ve/veya labioplasti gibi ilave operasyonlarda yapılacaksa takdir edeceğiniz gibi zar diktirme maliyetlerini üst fiyat aralıklarına taşır. Güncel kızlık zarı dikimi fiyatları için  den liste isteyebilirsiniz.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

Sitemizin adı bile kızlık zarı dikimi anlaşılır mı biliyorsunuz, işte  bunun ilacı flep yöntemi deyebilirim, kalıcı kızlık zar dikimi yapıldığında ilk gecede bunun anlaşılmamasını en iyi flep yöntemi sağlıyor ve himen yani bekaret zarının gerçeğine en yakın hali yine kalıcı olarak dikilmiş kızlık zarı olacaktır. Tabiki gerçek flep yönteminden bahsediyorum, geçici kızlık zarı dikimi yapıp bunun adını flep yöntemi koymak etik olmazdı. Bakirelik zarını flep yöntemi ile kalıcı olarak diktikten sonra aradan uzun bir zaman geçse bile cinsel ilişkide kan gelme ihtimali bakire bayanlarla aynı orana yükseliyor.

Kızlık zarı dikimi yorumları

Kızlık zarı diken doktorlar arasında karar vermeniz güç mü oldu ? bu durumda kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları karar vermenizde doping etkisi yapabilir, gerçekten kızlık zarını  diktirmiş ve evlenmiş kişiler nadiren yorum yazar, oda bir gerçek, sizin gibi binlerce kızlık zarını diktirme konusunda karar aşamasında olan bayanların yorumları arasında boğulabilirsiniz, onların arasında diktirmiş olanların yorumlarını ararken şaşı olursunuz ama biraz sabır nadirde olsa onlarda birşeyler yazıyorlar, samanlıkla iğne aramak gibide olsa mutlaka size fikir verecek yorumlara rastlayacaksınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi nasıl belli olur ?

Kızlık zarı dikimi öncesi ve sonrası

Dikilmiş kızlık zarı resmi

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.